Pozvánka pro naše fanoušky na LSG

Zveme všechny naše fanoušky na důležité poslední utkání v LSG proti Smíchovu , stále máme šanci si sáhnout na titul .

A - tým konečně zabral a bere z domácího zápasu 3 body

Po dlouhém bodovém půstu se A týmu mužů v KPM podařilo vyhrát mistrovské utkání proti Tlumačovu . Celkově zatím vybojovali 18 bodů z 12 utkání a pohybují se na 9. příčce .

2. kolo nástavby LSG přineslo překvapivý výsledek na Smíchově a my jsme stále ve hře

Liga starých gard –2. kolo nadstaveb – Rapid vyhrál na Smíchově.

Nástavba pro nás nezačala dobře !

Bohužel se nám sen o mistrovském titulu nepodařilo naplnit a teď zuby nehty se budeme snažit získat druhé místo.

Termíny pro fanoušky nástavby LSG - boj o titul !!

Nástavba LSG 2021 29.9.2021 ST 17:15 SK Rapid Plzeň - TJ Sokol Černice 6.10.2021 ST 17:00 TJ Sokol Černice- TJ Dynamo ZČE 13.10.2021 ST 16:30 TJ Sokol Černice- SK Smíchov Plzeň

LSG ukončila základní skupinu a začíná nástavba !

O titulu se bude rozhodovat mezi Smíchovem , Černicemi a Rapidem . Nejblíže k němu má momentálně Smíchov , který základní skupinu vyhrál s 3 bodovým náskokem . O titulu rozhodne vyšší bodový zisk včetně bodů získaných v základní skupině . V případě stejného bodového zisku , rozhoduje vzájemný zápas , lepší skóre ze vzájemných zápasů a lepší skóre ze všech utkání .Nadstavba se hraje na 3 kola s účastníky Smíchov , Černice , Rapid a Dynamo Petřín .

Zápas podzimu do Černic přijedou Domažlice B

Přijďte podpořit svůj tým v zápase podzimu proti zatím prvnímu týmu KPM. Sokol Černice - Jiskra Domažlice B Sobota 11.9.2021 Výkop 15:30 Hřiště Sokol Černice - tráva

Report ze zápasu TJ Staňkov - Sokol Černice A 1:5 (0:2) KPM 6.kolo

Černice se po úvodních nezdarech pomalu dostávají do tempa a jejich poslední vítezný zápas se Staňkovem je katapultoval na dělenou první příčku s domažlickou rezervou, v prozatímní tabulce Krajského přeboru. Staňkov se stejně jako loňské sezóny trápí a poslední výsledky s těžkými soupeři hovoří za vše.

Tak zatím velká paráda tým mužů A je druhé v KPM jen o skóre

Gratulace našemu prvnímu mančaftu k výhře nad Staňkovem 5:1 . Toto vítězství se zrodilo na hřišti soupeře a hlavními aktéry byli brankář Daněk a útočníci Egermaier, Hrach a v obraně bezchybný Vít a Pinc . Tímto vítězstvím se naše mužstvo posunulo průběžně na druhé místo krajského přeboru jen o skóre za prvními Domažlicemi B .

Výborně - stará garda Černic vede tabulku soutěže Ligy starých gard

Liga starých gard – 6. kolo –Smíchov porazil Rapid, Černice do čela. kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Vedoucí Rapid v kvalitním zápase nestačil na domácí Smíchov, který tak zůstal jediným celkem v soutěži, který dosud neztratil ani bod. Černice porazily Vejprnice a poskočily do čela Ligy. V zápase sousedů v tabulce vyhrál Union na Košutce. V souboji posledních celků tabulky vyhrál Slovan nad Letnou. Hostující Martin Dobrý se stal 43. členem Klubu stovkařů.