B tým konečně zabral a urval na jaře první tři body . Gratulujeme !!

Dalším utkáním byl střet mezi kluby Černice B a Chotíkov B. Tento zápas se výrazně lépe vyvedl domácím, kteří si všechny 3 body nechali doma.

Liga starých gard začala 1. kolem- Černice zvítězili o gól v napínavém souboji .

Liga starých gard –1. kolo – Smíchov remizoval na Rapidu Prvním kolem začal 41. ročník Ligy starých gard. V kvalitním zápase loňského mistra s vícemistrem remizoval Rapid se Smíchovem 3:3, ačkoliv vedl 3:1. Černice v útočně laděném zápase těsně zvítězily nad Slovanem. Petřín vysoko porazil Vodníky, Vejprnice vyhrály na Letné a Košutka jasně zvítězila na Senku. K zajímavým zápasům 2. kola patří utkání ve Vejprnicích, kam zajíždí Černice.

V dubnu se rozbíhá další ročník LSG Plzeň - město s 10 účastníky

Opět se nám rozbíhá jarní část soutěže LSG o putovní pohár , věříme že i letos budeme hrát o první příčky v této soutěži a že jsme se během zimní pauzy dobře připravili . Včetně soustředění na Hluboké . 1.kolo začíná ve středu 12.4.2023 domácím zápasem se Spojemi od 18.30 hod.Všichni přátelé a fanoušci jsou srdečně zváni .

Černice dlouho vzdorovali favoritovi a lídrovi z Tachova

TJ Sokol Plzeň-Černice - FK Tachov 0:3 Poločas: 0:0. Branky: 82. Hudec, 85. Nieves, 88. Lanfranchi. Rozhodčí: Mifková - Kříž, Fencl. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hřiště: UMT Petřín Plzeň. Sestava TJ Sokol Plzeň-Černice: Gottwald - Zoubek, Luthetskyi, Šebek, Vít, Peterka (73. Chvojka), Kotěšovec, Petr, Zelinski (85. Šíp), Jakub Müller, Oncea (85. Toman). Trenéři: Petr Mlnařík, Zdeněk Daněk.

Muži A- týmu Černic vstoupili do jarních bojů o body v KPM vítězně !!!

Zimní pauza je pryč a do boje se důležité body se pustily i Černice s Rapidem. Domácí, nově pod vedením Mlnaříka a Daňka, zvolili možnost odehrát utkání na umělce a volbou byla nakonec ta na Petříně, která "domácím" přinesla štěstí v podobě tří bodů.

Příprava před začátkem jarní sezóny s německým rivalem z Mnichova

Povedená příprava se solidní účastí hráčů s novou trenérskou dvojicí P.Mlnařík a Z.Daněk Černice - Solln (Kreisliga München 2 - tzn. 7. liga) 5:4 (5:1)

PF 2023

Rok 2022 se kvapem blíží do svého finále, a tak nám dovolte, abychom vám opravdu upřímně poděkovali za fanouškovský elán . Přijměte přání krásného a radostného prožití nadcházejících vánočních svátků. V novém roce 2023 ať vás potká mnoho úspěchů a co nejvíce bezstarostných dní.

Zpráva o podzimní části mančaftů TJ Sokol Černice 2022

Černický fotbalový podzim Se střídavými úspěchy máme za sebou další fotbalový půlrok. Tým mužů A má za sebou velice komplikovaný podzim a oba trenéři museli být někdy až zoufalí. Absence hráčů v některých zápasech byla až abnormální. Dlouhodobě jsou mimo Vít, Skala a Mlnařík, po pár zápasech přestoupil zpět do Losiné Hrach a na studie do Španělska odcestoval J.Müller. Ale zdravotní problémy trápily i mnoho dalších hráčů (Švejda, Petr, Nedvěd, Peterka, Kozák, Toman atd.

Zpráva pro fanošky staré gardy

Zítřejší zápas s Rapidem je přesunut na dnešní den .

Muži A týmu deklasovali Holýšov

FOTO: 120 diváků přihlíželo první výhře Černic Branky 11. P. Toman , 15. J. Peterka , 68. J. Peterka , 83. J. Peterka , 87. T. Hrach - 30. L. Křivánek 33 Výsledek 5:1 se může zdát více než jednoznačný, ale průběh zápasu tomu tolik neodpovídá. Hosté byli několik dlouhých desítek minut lepším týmem na hřišti, ovšem selhávali v koncovce, což se na druhé straně domácím naopak překvapivě nestávalo.