PF 2022

PF 2022 Přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků. Hodně štěstí, zdraví a ve všech směrech úspěšný rok 2022.

Pozvánka na lednovou výroční členskou schůzi pro členy TJ Sokol Černice

Dne 27.1.2022 od 18.00 hod. v sále hospody „U Matasů“ vás zveme na výroční členskou schůzi TJ Sokol Plzeň – Černice .

Shrnutí zápasů všech kategorií TJ Sokol Černice

PODZIM 2021 - TJ SOKOL ČERNICEPo dvou neukončených sezónách vstupovali všichni s nadějí, že už se covidová opatření fotbalu nedotknou a podzimní sezóna se v klidu odehraje. Což také na 95% platilo.

Aktuální tabulka po podzimní části KPM mužů Plzeňský kraj

Zhodnocení podzimu 2021 v předpřípravkách a přípravkách TJ Sokol Černice

Komentář od trenéra p. Jiřího Mareše - Zhodnocení podzimu 2021 v předpřípravkách a přípravkách TJ Sokol Černice

Opět perfektní víkend a 100% zisk bodů A - mužstva a B- mužstva

TJ Sokol Černice - FK Nepomuk 1:0 ( 0:0) 72. T. Hrach Tj Sokol Černice B - Hradiště 2 : 1 ( 0:1) Davídek , Vlk

Skvělý víkend pro naše muže A týmu a B- týmu

Gratulace k zisku bodů na hřištích soupeřů . Na hřišti Rapidu exceloval Patrik Eger , který do zápasu vlétl jako uragán a svůj výkon orámoval 3 brankami tzv. Hatrickem . Zápas byl ve znamení jasné převahy Černic nad domácími ., kteří jen sekundovali excelentnímu výkonu celého černického mančaftu.

3. titul v pořadí získala Stará garda pod vedením hráče , trenéra a vedoucího Radka Mareše

Liga starých gard –3. kolo nadstaveb – Černice potřetí Mistrem Ligy .Hoši děkujeme byli jste úžasní , obrovská gratulace a respekt .

Tak jsme první no a co , super zpráva pro naše fanoušky , máme titul z LSG

Černice - Smíchov 8:0 ( 2:0) Stoilov 3, Laibl 2, Chaluš, Seman,Mojseňuk

Pozvánka pro naše fanoušky na LSG

Zveme všechny naše fanoušky na důležité poslední utkání v LSG proti Smíchovu , stále máme šanci si sáhnout na titul .