Černice dlouho vzdorovali favoritovi a lídrovi z Tachova

TJ Sokol Plzeň-Černice - FK Tachov 0:3 Poločas: 0:0. Branky: 82. Hudec, 85. Nieves, 88. Lanfranchi. Rozhodčí: Mifková - Kříž, Fencl. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hřiště: UMT Petřín Plzeň. Sestava TJ Sokol Plzeň-Černice: Gottwald - Zoubek, Luthetskyi, Šebek, Vít, Peterka (73. Chvojka), Kotěšovec, Petr, Zelinski (85. Šíp), Jakub Müller, Oncea (85. Toman). Trenéři: Petr Mlnařík, Zdeněk Daněk.

Muži A- týmu Černic vstoupili do jarních bojů o body v KPM vítězně !!!

Zimní pauza je pryč a do boje se důležité body se pustily i Černice s Rapidem. Domácí, nově pod vedením Mlnaříka a Daňka, zvolili možnost odehrát utkání na umělce a volbou byla nakonec ta na Petříně, která "domácím" přinesla štěstí v podobě tří bodů.

Příprava před začátkem jarní sezóny s německým rivalem z Mnichova

Povedená příprava se solidní účastí hráčů s novou trenérskou dvojicí P.Mlnařík a Z.Daněk Černice - Solln (Kreisliga München 2 - tzn. 7. liga) 5:4 (5:1)

PF 2023

Rok 2022 se kvapem blíží do svého finále, a tak nám dovolte, abychom vám opravdu upřímně poděkovali za fanouškovský elán . Přijměte přání krásného a radostného prožití nadcházejících vánočních svátků. V novém roce 2023 ať vás potká mnoho úspěchů a co nejvíce bezstarostných dní.

Zpráva o podzimní části mančaftů TJ Sokol Černice 2022

Černický fotbalový podzim Se střídavými úspěchy máme za sebou další fotbalový půlrok. Tým mužů A má za sebou velice komplikovaný podzim a oba trenéři museli být někdy až zoufalí. Absence hráčů v některých zápasech byla až abnormální. Dlouhodobě jsou mimo Vít, Skala a Mlnařík, po pár zápasech přestoupil zpět do Losiné Hrach a na studie do Španělska odcestoval J.Müller. Ale zdravotní problémy trápily i mnoho dalších hráčů (Švejda, Petr, Nedvěd, Peterka, Kozák, Toman atd.

Zpráva pro fanošky staré gardy

Zítřejší zápas s Rapidem je přesunut na dnešní den .

Muži A týmu deklasovali Holýšov

FOTO: 120 diváků přihlíželo první výhře Černic Branky 11. P. Toman , 15. J. Peterka , 68. J. Peterka , 83. J. Peterka , 87. T. Hrach - 30. L. Křivánek 33 Výsledek 5:1 se může zdát více než jednoznačný, ale průběh zápasu tomu tolik neodpovídá. Hosté byli několik dlouhých desítek minut lepším týmem na hřišti, ovšem selhávali v koncovce, což se na druhé straně domácím naopak překvapivě nestávalo.

Liga starých gard – pokračovala dalším kolem

Letná - Černice 3:8 Poločas: 2:2, Branky: Vaněk, Dobrý, Rada - Hlaváč 2, Stoilov 2, Nový 2, Vlček, Mojseňuk

Pozvánka na sobotní venkovní utkání A mužstva na RAPIDU Plzeň

Zdravíme všechny fanoušky černického fotbalu a zároveň je zveme na sobotní utkání 1. kola krajského přeboru mužů na hřišti Rapidu Plzeň .

Hledáme nové fotbalové naděje a trenéry

Ahoj , možná tato výzva osloví i Tebe . Sokol Černice hledá pro mladé a nadějné hráče trenéry . Nemusíš mít trenerské zkušenosti , stačí chuť a elán . Jedná se o tréninky základen min. 1 x - 2 x týdně po dobu 1,5 hod. . Většinou úterý a ćtvrtek od 16.30 hod. ( září - říjen ) .