Černice B si po vydařeném utkání nechaly všechny body doma!

Branky

29. J. Pipaš , 45. J. Pipaš , 58. D. Oncea , 72. J. Pipaš - 55. A. Cirok
 11

Dalším utkáním byl střet mezi kluby Černice B a Chotíkov B. Tento zápas se výrazně lépe vyvedl domácím, kteří si všechny 3 body nechali doma.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První dějství dopadlo lépe pro domácí

Hlavní arbitr tohoto utkání Vojtěch Měřička odpískal start tohoto střetu. Černice nastoupili do utkání výrazně lépe a dařilo se jim hrát na balónu. Vše potvrdil Jurij Pipaš, který v 29. minutě skóroval jako první v tomto utkání a poslal tak domácí do jednobrankového vedení 1:0. Černice dále hrály stále lépe a lépe. Byly lepší v soubojích a udávaly tempo hry. V 45. minutě, těsně před odchodem do kabin, skóroval opět Jurij Pipaš a poslal svůj tým do vedení 2:0.

Domácím se podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce

Druhá půle začala a všichni byli zvědavý, jak zápas dopadne. Ze začátku ale Chotíkov dostal naději na srovnání. Adrian Ciroksvou střelou snížil skóre na 2:1 a dal hostům naději na srovnání či otočení zápasu. To se ale nestalo a v 58. minutě Dumitru Onceavstřelil 3. branku domácích a skóre činilo 3:1. Černice si chtěly zápas pojistit a to se jim také v 72. mintě podařilo. Jurij Pipašsvým hattrickem rozhodl utkání a stav činil 4:1 pro domácí. V 88. minutě dostal červenou kartu Petr Kolesa za hrubé nesportovní chování. Zápas skončil 4:1 pro domácí. Padlo 6 žlutých karet a návštěvnost činila skvělých 100 diváků.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Plzeň - Černice B
Václav Nesnídal, trenér:  Na zápas jsme se snažili udělat jinou sestavu a vyplatilo se to. Po třech prohrách jsme předvedli dobrou hru a jednoznačně jsme byli od začátku lepším týmem. S přehledem jsme zvítězili.

FC Chotíkov 1932 B
Miroslav Hauer, trenér:  Dnešní zápas nám hrubě nevyšel. Nejsme spokojení s naším výkonem a ani s výsledkem.