Novější 1 3 8 15 22

Shrnutí podzimu 2023 - od mužů až po žáky

Největší oporou byl brankář David Strejc, který přišel před sezónou z Petřína přes SRN. Další výraznou postavou byl zkušený záložník Karel Fürbacher, který byl paradoxně se dvěma brankami i jedním z nejlepších střelců našeho týmu. A právě útočná činnost byla asi největším problémem tohoto mladého týmu

Nové tváře pro Černice

Nábor nových fotbalistů všech věkových kategorií pro jaro 2024 !

Povedený víkend v Černicích

Opět po delší době jsme ve všech kategoriích získali důležité body . Největším překvapením bylo sobotní vítězství A týmu nad lépe postaveným Mýtem 3:1 ( 1:1) kdy góly soupeři dávali naší mladící Hlaváč, Tsubera a Uchal . Musíme však vyzdvihnout perfektní výkon donmácího brankáře Davida Strejce.

Garda se opět představila ve skvělém světle kdy porazila lídra tabulky RAPID

Liga starých gard – 15. kolo – Černice porazily Rapid. Již 15. kolem pokračoval 41. ročník Ligy starých gard. V utkání z čela tabulky utrpěl první porážku v ročníku Rapid, který se střelecky neprosadil v Černicích. Druhý celek tabulky Smíchov po vysoké výhře ve Vejprnicích v neúplné tabulce snížil ztrátu na Rapid na 2 body. Doubravecké derby těsně vyhrála domácí Letná nad Senkem. V souboji sousedů v tabulce porazila Košutka ZČE a Slovan zvítězil jasně nad Vodními stavbami.

NÁBOR HRÁČŮ DOROSTU

Nábor hráčů dorostu Ahoj, jsi ročník 2005 až 2009, umíš pořádně kopnout do balonu a baví Tě fotbal? TJ Sokol Černice, oddíl dorostu, Tě rád přivítá ve svém kolektivu. Příprava začíná v pondělí 24.7.2023 na krásném hřišti v Černicích. Kontakt: Petr Miletínský 605 246 154 Jiří Davídek 606 513 793 Václav Motlík 604 877 132 Budeme se na Tebe těšit.

Naše U 11 se zúčastnila mezinárodního turnaje BUDWEIS CUP 2023

Budweis CUP České Budějovice 24.-26.6.2023 . Umístění na 9.místě ze 16 učastníků.

Nový trenér A týmu PETR SMÍŠEK

Nábor nových adeptů na fotbalové hráče

Kontakt : Petr Mlnařík 777825747

Zápas Legend Černice - Radobyčice