Novější 1 3 6 12 17

Opět perfektní víkend a 100% zisk bodů A - mužstva a B- mužstva

TJ Sokol Černice - FK Nepomuk 1:0 ( 0:0) 72. T. Hrach Tj Sokol Černice B - Hradiště 2 : 1 ( 0:1) Davídek , Vlk

Skvělý víkend pro naše muže A týmu a B- týmu

Gratulace k zisku bodů na hřištích soupeřů . Na hřišti Rapidu exceloval Patrik Eger , který do zápasu vlétl jako uragán a svůj výkon orámoval 3 brankami tzv. Hatrickem . Zápas byl ve znamení jasné převahy Černic nad domácími ., kteří jen sekundovali excelentnímu výkonu celého černického mančaftu.

3. titul v pořadí získala Stará garda pod vedením hráče , trenéra a vedoucího Radka Mareše

Liga starých gard –3. kolo nadstaveb – Černice potřetí Mistrem Ligy .Hoši děkujeme byli jste úžasní , obrovská gratulace a respekt .

Tak jsme první no a co , super zpráva pro naše fanoušky , máme titul z LSG

Černice - Smíchov 8:0 ( 2:0) Stoilov 3, Laibl 2, Chaluš, Seman,Mojseňuk

Pozvánka pro naše fanoušky na LSG

Zveme všechny naše fanoušky na důležité poslední utkání v LSG proti Smíchovu , stále máme šanci si sáhnout na titul .

A - tým konečně zabral a bere z domácího zápasu 3 body

Po dlouhém bodovém půstu se A týmu mužů v KPM podařilo vyhrát mistrovské utkání proti Tlumačovu . Celkově zatím vybojovali 18 bodů z 12 utkání a pohybují se na 9. příčce .

2. kolo nástavby LSG přineslo překvapivý výsledek na Smíchově a my jsme stále ve hře

Liga starých gard –2. kolo nadstaveb – Rapid vyhrál na Smíchově.

Nástavba pro nás nezačala dobře !

Bohužel se nám sen o mistrovském titulu nepodařilo naplnit a teď zuby nehty se budeme snažit získat druhé místo.

Termíny pro fanoušky nástavby LSG - boj o titul !!

Nástavba LSG 2021 29.9.2021 ST 17:15 SK Rapid Plzeň - TJ Sokol Černice 6.10.2021 ST 17:00 TJ Sokol Černice- TJ Dynamo ZČE 13.10.2021 ST 16:30 TJ Sokol Černice- SK Smíchov Plzeň

LSG ukončila základní skupinu a začíná nástavba !

O titulu se bude rozhodovat mezi Smíchovem , Černicemi a Rapidem . Nejblíže k němu má momentálně Smíchov , který základní skupinu vyhrál s 3 bodovým náskokem . O titulu rozhodne vyšší bodový zisk včetně bodů získaných v základní skupině . V případě stejného bodového zisku , rozhoduje vzájemný zápas , lepší skóre ze vzájemných zápasů a lepší skóre ze všech utkání .Nadstavba se hraje na 3 kola s účastníky Smíchov , Černice , Rapid a Dynamo Petřín .

Novější 1 3 6 12 17