Garda Černic zatím udržuje první místo v LSG

Vážení sportovní přátelé a rodiče

Dobrý den a příjemný podzim ,oddíl kopané TJ Sokol Černice pro  vysoký zájem ukončil přijímání nových členů v kategoriích žáků ročníků od 2006 po 2010 na podzim 2018 . Vše je z důvodu omezené kapacity  hřiště a možností trenérů.  Děkujeme za pochopení výbor TJ  Radek Mareš

dorost Sokol Černice - Sokol Radnice 2:1

1.kolo KSD dorost Sokol Černice - Sokol Radnice  2 : 1 (1 : 1)

výsledkový servis

Muži A - Sokol Černice - FK Staňkov 0:1 (0 : 0)

přátelský zápas Černice B - Černice dorost

V neděli 19.8. od 17 hod se hraje tréninkový zápas Sokol Černice B - Sokol Černice dorost. Sraz všech  hráčů je v 16 hod na hřišti v Černicích.

Garda vstoupila vítězně do sezóny

FC Viktoria Plzeň - Slovan Liberec a naše starší přípravka při tom

V pondělí 30.7.2018 jsme byli svědky vítězství plzeňské Viktorky nad Slovanem Liberec a při tom jim asistovali naše šikovné fotbalové naděje ( starší přípravka ) .

Sobotní turnaj dvojic v nohejbale+tenise se povedl

Na 1. místě se umístila dvojice Klail , Miletínský J., 2. místo obsadila dvojice Stoilov , Nedvěd s náhradníkem Machem a na 3. místě se umístil obhájce titulu Mareš R. , Mareš J.

příprava dorostenců na ročník 2018-2019

Tréninky dorostu budou každé pondělí a středu na hřišti v Černicích. Sraz bude v 17 hod a po individuální rozcvičce samotný trénink začne v 17.30 hod. Úvodní trénink se bude konat v pondělí 6.8. Tímto žádám všechny dorostence, aby mi napsali na mail trenermach@seznam.

los KSD dorostu 2018-2019

Po dvouleté pauze se v soutěži KSD dorostu objeví i náš celek. Zápasy začínají 3.kolem v sobotu 25.8. od 10 hod doma proti TJ Zruč. Pak hrají opět doma ve čtvrtek 30.8. od 17.45 hod proti týmu Sokol Radnice v dohrávce 1.kola. Následuje zápas 4.kola znovu doma v sobotu 1.9.