Novější 1 3 8 15 22

Černice zatím neporaženy a vedou LSG

Liga starých gard – 2. kolo – Letná vyhrála ve Vejprnicích. Druhým kolem pokračoval 42. ročník Ligy starých gard. Největším překvapením bylo vítězství Letné ve Vejprnicích. Obhájce titulu Rapid po přestávce obrátil ve svůj prospěch derby se Senkem. Černice vysoko rozstříleli Petřín a probojovali se do čela Ligy.

Černice v LSG začali výborně !!

Liga starých gard – 1. kolo – Černice porazily Smíchov. Prvním kolem začal 42. ročník Ligy starých gard. V kvalitním zápase porazily loni třetí Černice vícemistra ze Smíchova. Obhájce titulu Rapid porazil Slovan 3:0. Dařilo se i Letné, která přehrála Košutku. Vodní stavby těsně vyhrály na Senku a Petřín zvítězil nad Vejprnicemi. K zajímavým zápasům 2. kola patří doubravecké derby, Senko zajíždí na Rapid a zápas v Černicích, které přivítají Petřín.

Černice opět obraly favorita! Rapid ztratil na jaře další body

Černice - Rapid 2:2 (1:1)

Shrnutí podzimu 2023 - od mužů až po žáky

Největší oporou byl brankář David Strejc, který přišel před sezónou z Petřína přes SRN. Další výraznou postavou byl zkušený záložník Karel Fürbacher, který byl paradoxně se dvěma brankami i jedním z nejlepších střelců našeho týmu. A právě útočná činnost byla asi největším problémem tohoto mladého týmu

Nové tváře pro Černice

Nábor nových fotbalistů všech věkových kategorií pro jaro 2024 !

Povedený víkend v Černicích

Opět po delší době jsme ve všech kategoriích získali důležité body . Největším překvapením bylo sobotní vítězství A týmu nad lépe postaveným Mýtem 3:1 ( 1:1) kdy góly soupeři dávali naší mladící Hlaváč, Tsubera a Uchal . Musíme však vyzdvihnout perfektní výkon donmácího brankáře Davida Strejce.

Garda se opět představila ve skvělém světle kdy porazila lídra tabulky RAPID

Liga starých gard – 15. kolo – Černice porazily Rapid. Již 15. kolem pokračoval 41. ročník Ligy starých gard. V utkání z čela tabulky utrpěl první porážku v ročníku Rapid, který se střelecky neprosadil v Černicích. Druhý celek tabulky Smíchov po vysoké výhře ve Vejprnicích v neúplné tabulce snížil ztrátu na Rapid na 2 body. Doubravecké derby těsně vyhrála domácí Letná nad Senkem. V souboji sousedů v tabulce porazila Košutka ZČE a Slovan zvítězil jasně nad Vodními stavbami.

NÁBOR HRÁČŮ DOROSTU

Nábor hráčů dorostu Ahoj, jsi ročník 2005 až 2009, umíš pořádně kopnout do balonu a baví Tě fotbal? TJ Sokol Černice, oddíl dorostu, Tě rád přivítá ve svém kolektivu. Příprava začíná v pondělí 24.7.2023 na krásném hřišti v Černicích. Kontakt: Petr Miletínský 605 246 154 Jiří Davídek 606 513 793 Václav Motlík 604 877 132 Budeme se na Tebe těšit.

Naše U 11 se zúčastnila mezinárodního turnaje BUDWEIS CUP 2023

Budweis CUP České Budějovice 24.-26.6.2023 . Umístění na 9.místě ze 16 učastníků.

Nový trenér A týmu PETR SMÍŠEK

Novější 1 3 8 15 22