Novější 1 3 5 8 12

přátelský zápas Petřín B - Sokol Černice 2 : 2

SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Černice  2 : 2 (0 : 1)

Mareš cup 2020

Letošní ročník Mareš cup 2020 ( nohejbal + tenis dvojic )  proběhl v termínu sobota 13.6.2020 . Turnaj se hrál od brzkých ranních hodin a byl zakončen finálovým duelem v 18.00 hod.Turnaje se zúčastnilo 8 dvojic , které byly rozděleny do dvou skupin .

3.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Slovan Plzeň 6 : 3

3.kolo LSG TJ Sokol Černice - Slovan Plzeň  6 : 3  (3 : 1)

Neuvěřitelně krutý debakl staré gardy

Rapid Plzeň - Sokol Černice  9 : 1 (4 : 1)

1.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Union Plzeň 4:1

Sokol Černice - Union Plzeň  4 : 1  (1 : 0)

LSG 2020 stará garda Plzeň 38.ročník

liga starých gard - ZAČÍNÁME !!!

Tak už za týden můžeme v Černicích vyrazit na fotbal !!! Ve středu 3.6.2020 začíná další ročník Ligy starých gard, který se tentokrát bude hrát pouze jednokolově. Čtyři zápasy se odehrají ještě teď v červnu a zbytek na podzim. Po včerejším losu je jasné, že naši ligisté začínají ve středu 3.6.

liga starých gard

Tak přece jen půjdeme letos na jaře ještě na fotbal !!! Podle posledních informací se v červnu rozběhne Liga starých gard, která se bude hrát letos jen jednokolově. Během příštího týdne proběhne rozlosování, takže hned potom zde bude k dispozici rozpis zápasů.

aktualizace podmínek pro trénování

Aktualizované desatero chování na hřišti

možnost trénování od 4.5. 2020 na hřišti v Černicích

Na základě dohody Výboru TJ Sokol Černice s jednotlivými trenéry je od 4.5.2020 možný vstup na hřiště TJ Sokol Černice, a to takto :

Novější 1 3 5 8 12