Karanténa

Na základě vyhlášené celostátní karantény Vládou ČR je zakázaná přítomnost na vnitřních i venkovních sportovištích. Proto jsou do odvolání zrušeny všechny tréninky. Samozřejmě se můžou hráči připravovat i nadále individuálně.

Přerušené soutěže

Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen. FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny.

Muži A začínají !!!

Již tuto sobotu začíná jarní část krajského přeboru mužů. Naši hráči nastoupí v sobotu 7.3.2020 od 19 hod na hřišti v Luční ulici proti Chotíkovu. Tímto zveme všechny fanoušky, aby přišli naše borce povzbudit !!!

změna termínu 2.kolo poháru PKFS SK Smíchov - TJ Sokol Černice

Zápas 2.kola poháru PKFS SK Smíchov - TJ Sokol Černice se odehraje v úterý 25.2.2020 od 19 hod na UMT na Petříně !!!

1.kolo poháru PKFS M.Touškov - Černice 1 : 8

1.kolo poháru PKFS  Sokol M.Touškov - Sokol Černice  1 : 8 (0 : 2)

VALNÁ HROMADA TJ SOKOL ČERNICE - 16.1.2020 - 18.30 - U MATASŮ

POZVÁNKA

POZOR JIŽ DNES U PECHTU - slavnostní vyhlášení LSG 2019

PODZIM 2019 - DOROST

DOROST TJ SOKOL ČERNICE - PODZIM 2019

ZMĚNY TERMÍNŮ ZAPASŮ MUŽŮ O TOMTO VÍKENDU !!!

POZOR !!! Změny termínů zápasů mužů o tomto víkendu.

Brigáda podzim - hřiště Černice

V sobotu 23.11.2019 se bude konat pravidelná podzimní brigáda na zazimování travnatého hřiště a okolí . Brigáda je povinná pro všechny  aktivní členy a zároveń jsou zváni  příznivci fotbalového oddílu TJ Sokol Plzeň - Černice. Sraz všech v 8.00 hod. na hlavním hřišti .