ukončení podzimní sezóny

Tak už je bohužel oficiálně potvrzené, že podzimní sezóna byla předčasně ukončena. Až podle dalšího vývoje pandemie určí fotbalové svazy, jak a kdy se bude pokračovat.

GARDA zakončila letošní sezónu vítězstvím nad Košutkou

Letošní zkrácený ročník 2020 se opět GARDA umístila na 2. místě . Bohužel prohrála jediné utkání s letošním a loňským vítězem Rapidem Plzeň , který využil zkráceného systému a nedal nikomu šanci . Tímto mu samozřejmě gratulujeme .

Černý víkend našich týmu v kategorii dospělých

Bohužel se nám nedařilo v nedělních utkáních proti silnému soupeři z Domažlic , A tým odehrál důstojný zápas s jasným favoritem KPM a zatím neporaženým týmem Jiskra Domažlice B . Ještě v prvním poločase bylo pro nás přívětivé skóre 1:1 a mnoho šancí ke skórování na obou stranách , bohužel druhý poločas některým našim svěřencům došla fyzická síla .

Zveme naše fanoušky na zápasy A- týmu a B- týmu TJ Sokol Plzeň- Černice

Jelikož dle všeho se jedná o zatím poslední možnost na živo sledovat podzimní utkání přímo v našem areálu .

Novinky v řádu FAČR

Prevence proti šíření COVID- 19 a způsoby ukončení soutěží pořádaných FAČR

Zápas mužů ve Lhotě odložen !!!

Dnešní zápas Krajského přeboru Sokol Lhota - Sokol Černice se nehraje !!! Důvodem je podmáčené hřiště. Náhradní termín je předběžně domluven na středu 7.10. od 16.30 hod. Ještě to ale podléhá schválení svazem.

POZOR ! ZPRÁVA PRO FANOUŠKY !!!

ZPRÁVA PRO FANOUŠKY !!!

Naši fanoušci při cyklovýletu do Staňkova

Naši fanoušci se neztratili a absolovali v neděli 20.9.2020 výjezd do Staňkova - ujeto 45 km !

Jasné 3 body pro naše Ačko ve Staňkově

FK Staňkov, z.s.- Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Černice 0:3 (0:1)

Podpora našeho A týmu a B týmu v rozehraném ročníku 2020/2021

Vážení příznivci černického velkoklubu přijďte nás podpořit o tomto víkendu na venkovní zápasy !