STRASTI KLUBŮ V PANDEMII: Děti zlenivěly a tloustnou. Jak je zase přitáhnout ke sportu?

Covidová pandemie a především tvrdý lockdown z loňského jara, který drasticky dopadl na sportující dětí, má za důsledek, že téměř polovina klubů hlásí úbytek svých mladých členů. A tak zatímco teď hrdě posíláme do Pekingu plné letadlo reprezentantů, tak jejich následovníci, kteří by je za dekádu měli nahradit, mizí.

PF 2022

PF 2022 Přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků. Hodně štěstí, zdraví a ve všech směrech úspěšný rok 2022.

Pozvánka na lednovou výroční členskou schůzi pro členy TJ Sokol Černice

Dne 27.1.2022 od 18.00 hod. v sále hospody „U Matasů“ vás zveme na výroční členskou schůzi TJ Sokol Plzeň – Černice .

Shrnutí zápasů všech kategorií TJ Sokol Černice

PODZIM 2021 - TJ SOKOL ČERNICEPo dvou neukončených sezónách vstupovali všichni s nadějí, že už se covidová opatření fotbalu nedotknou a podzimní sezóna se v klidu odehraje. Což také na 95% platilo.

Aktuální tabulka po podzimní části KPM mužů Plzeňský kraj

Zhodnocení podzimu 2021 v předpřípravkách a přípravkách TJ Sokol Černice

Komentář od trenéra p. Jiřího Mareše - Zhodnocení podzimu 2021 v předpřípravkách a přípravkách TJ Sokol Černice

Opět perfektní víkend a 100% zisk bodů A - mužstva a B- mužstva

TJ Sokol Černice - FK Nepomuk 1:0 ( 0:0) 72. T. Hrach Tj Sokol Černice B - Hradiště 2 : 1 ( 0:1) Davídek , Vlk

Skvělý víkend pro naše muže A týmu a B- týmu

Gratulace k zisku bodů na hřištích soupeřů . Na hřišti Rapidu exceloval Patrik Eger , který do zápasu vlétl jako uragán a svůj výkon orámoval 3 brankami tzv. Hatrickem . Zápas byl ve znamení jasné převahy Černic nad domácími ., kteří jen sekundovali excelentnímu výkonu celého černického mančaftu.

3. titul v pořadí získala Stará garda pod vedením hráče , trenéra a vedoucího Radka Mareše

Liga starých gard –3. kolo nadstaveb – Černice potřetí Mistrem Ligy .Hoši děkujeme byli jste úžasní , obrovská gratulace a respekt .

Tak jsme první no a co , super zpráva pro naše fanoušky , máme titul z LSG

Černice - Smíchov 8:0 ( 2:0) Stoilov 3, Laibl 2, Chaluš, Seman,Mojseňuk