Probuzení ze sna a tvrdý náraz - LSG pokračovala 5.kolem

Liga starých gard – 5. kolo – Rapid vyhrál v Černicích a je v čele. Magnetem 5. kola 40. ročníku Ligy starých gard byl souboj vedoucích týmů soutěže, kdy Černice hostilyRapid. Hosté zaslouženě zvítězili a posunuli do čela tabulky

Po 4.kolech jsme na prvním místě - po super výkonu na Smíchově

Již 4. kolem pokračoval 40. ročník Ligy starých gard. V souboji loňského mistra s vícemistrem vyhrály Černice na Smíchově a probojovaly se do čela tabulky. Rapid vysoko přehrál Union a posunul se v tabulce na 2. místo

Zklamání v Černicích - garda jen remizovala s Letnou

Liga starých gard – 3. kolo –Letná remizovala v Černicích. Třetím kolem pokračoval 40. ročník Ligy starých gard.Velkým překvapením skončil zápas v Černicích, kde loňský mistr jen remizoval s Letnou. Smíchov vysoko vyhrál na Unionu a probojoval se do čela tabulky. Na 3. místo se po jasnémvítězství na Petříně probojovalRapid. Vejprnice vyhrály na Slovanu a Vodní stavby získaly tři body na Senku.

Změna termínu zápasu mužů A Černice - Staňkov

Zápas mužů A Sokol Černice - FK Staňkov znovu a naposledy mění termín. Zápas se nakonec odehraje ve čtvrtek 28.4. od 18.00 hod na hřišti v Černicích.

2.kolo ligy starých gard pokračovalo a my jsme uspěli v těžkém zápase s Vejprnicemi

Loňský mistr z Černic vyhrál ve Vejprnicích, vícemistr ze Smíchova se probojoval na skóre do čela tabulky po kontumaci utkání se ZČE. Vodní stavby přehrály Slovan a Letná si poradila s Unionem. Střelecky se dařilo hráčům Rapidu, Peroutka zaznamenal 4 branky, Pata a Faist vstřelili hattrick. K zajímavým zápasům 3.kola patří zápas na Petříně, kam zajíždí Rapid.

1.kolo ligy starých gard v Plzni začal

Dařilo se favoritům.Loňský mistr z Černic otočil výsledek zápasu s VS ve 2. poločase, vícemistr ze Smíchova zvítězil na Košutce. Vejprnice vyhrály na Unionu

Nezpůsobilý terén mění program

Nezpůsobilý terén na našem hřišti je důvodem odkladu zápasů dorostu a A-týmu mužů ze dne 9.4. na konec dubna. Béčko odehraje svůj zápas v původním termínu v neděli 10.4. od 16.30 na umělce SENCO Doubravka.

Výzva fanouškům , přijďte o víkendu 26. a 27.3.2022 podpořit naše borce

18. kolo Sobota 26. 3. 2022 15:00 Černice - Vejprnice Černice 2021320A1A1807 Rozhodčí: Říha Zdeněk - Bogdan Gabriel, Adámek Filip. Delegát: Svoboda Miroslav.

Příprava mužstev v zimní přestávce 2021/2022

STRASTI KLUBŮ V PANDEMII: Děti zlenivěly a tloustnou. Jak je zase přitáhnout ke sportu?

Covidová pandemie a především tvrdý lockdown z loňského jara, který drasticky dopadl na sportující dětí, má za důsledek, že téměř polovina klubů hlásí úbytek svých mladých členů. A tak zatímco teď hrdě posíláme do Pekingu plné letadlo reprezentantů, tak jejich následovníci, kteří by je za dekádu měli nahradit, mizí.