Mareš cup 2021

V sobotu 19.6.2021 proběhl již tradiční turnaj dvojic v nohejbale a tenisu Mareš cup 2021. Počasí nám přálo a bylo vidět na všech účastnících zájem o získání poháru za 1. místo . To se již po několikáté podařilo urvat Marku Šíšovi s náhradníkem Liborem Šlajsem a Janem Miletínským , druhé místo obsadili Petr Stoilov s parťákem Jirkou Marešem a třetí místo získali dva Václavové Mojseňuk a Motlík .

5.kolo LSG

Liga starých gard – 5. kolo – Slovan remizoval na ZČE. Posledním jarním kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Překvapením skončil zápas na Petříně, kde v přestřelce remizovalo Dynamo se Slovanem, který tak získal letošní první bod. Rapid i přes velmi průměrný výkon porazil Vodní stavby a v neúplné tabulce se s 12 body probojoval do čela tabulky. Vedoucí Smíchov měl volno a proto se po vítězství Černic na Unionu propadl až na 3. místo. Všechny tři vedoucí týmy mají shodný počet bodů

LSG 5.kolo -ukončení jarní části

Tabulka po odehraných 5. kolech - zatím paráda a držíme se špičky s 12 body a nejméně obdrženými góly . Jen tak dál .

LSG 4.kolo

Liga starých gard – 4. kolo –Favorité vyhrávali. Předposlední jarním kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Vedoucí Smíchov hladce vyhrál na Vodních stavbách. Druhý Rapid nedal šanci domácímu Slovanu. Dařilo se třetím Černicím, vysoko porazily Letnou. Body z Košutky si veze Petřín a je na čtvrtém místě. Senco po vítězství nad Unionem poskočilo v tabulce na 6. místo. V kole padlo celkem31 branek, Faist, Mareš a Jandošzaznamenalihattrick.

LSG 3.kolo

Liga starých gard –3. kolo –Černice porazily ZČE. Již třetím kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Vedoucí Petřín prohrál s Černicemi, Smíchov vyhrál nad Slovanem a probojoval se tak do čela tabulky. Je jediným týmem, který dosud neztratil ani bod. Doubravecké derby ovládlo na Letné Senco, remízou skončil zápas Unionu s Vejprnicemi

LSG 2.kolo

Liga starých gard –2. kolo –Černice porazily Rapid. Druhým kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.V utkání vícemistra s loňským mistrem vyhrály v kvalitní zápase Černice nad Rapidem. Petřín vyhrál na Senku a probojoval se do čela tabulky. Překvapením skončil zápas na Slovanu, kde vyhráli Vodníci a v tabulce jsou druzí.

LSG 1. kolo

Prvním kolem začal 39. ročník Ligy starých gard.Dařilo sefavoritům i střelcům.Rapid v doubraveckém derby vysoko přehrál Senko. Ve 2. poločase rozhodl Petřín o svém vítězství nad Vejprnicemi, Union vyhrál na Letné. V souboji loni třetího Smíchova s vícemistrem z Černic vyhráli domácí.

LSG zahájila soutěž po COVID době

Liga starých gard - 39. ročník V úterý 25. května 2021 zahájí plzeňští senioři 39. ročník Ligy starých gard. V letošním roce se jej zúčastní 11 týmů a vzhledem k nouzovému stavu a opatřením ke Covid_19

PF 2021

Drazí rodiče, malí i velcí fotbalisté , přátelé , spoluhráči a příznivci černického fotbalu . Rádi bychom Vám popřáli hezké vánoční svátky , bohatého ježíška a do nového roku vše nejlepší , hodně zdraví a pevné nervy

JARNÍ DOHRÁVKY PODZIMNÍCH ZÁPASŮ KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ

Už i krajské soutěže mají termíny dohrávek podzimních zápasů. Muži A i dorost by měli začínat o víkendu 30. - 31.1.2021. Tak se nechme překvapit, zda se to skutečně povede a naše vláda nám to dovolí.