Liga starých gard – pokračovala dalším kolem

Letná - Černice 3:8 Poločas: 2:2, Branky: Vaněk, Dobrý, Rada - Hlaváč 2, Stoilov 2, Nový 2, Vlček, Mojseňuk

Pozvánka na sobotní venkovní utkání A mužstva na RAPIDU Plzeň

Zdravíme všechny fanoušky černického fotbalu a zároveň je zveme na sobotní utkání 1. kola krajského přeboru mužů na hřišti Rapidu Plzeň .

Hledáme nové fotbalové naděje a trenéry

Ahoj , možná tato výzva osloví i Tebe . Sokol Černice hledá pro mladé a nadějné hráče trenéry . Nemusíš mít trenerské zkušenosti , stačí chuť a elán . Jedná se o tréninky základen min. 1 x - 2 x týdně po dobu 1,5 hod. . Většinou úterý a ćtvrtek od 16.30 hod. ( září - říjen ) .

Garda Černic na krajovém finále na SENCU

Garda Černic byla účastníkem krajového finálového turnaje o postup na mistrovství ČR hráčů nad 40 let a skončila druhá .

Liga starých gard – 12. kolo –Rapid jarním půlmistrem.

Prvním kolem podzimní části pokračoval 40. ročník Ligy starých gard. Jarním půlmistrem se stal Rapid, který doposud neztratil ani bod. Tentokrát v dohrávce 8. kola vysoko porazil Slovan. V neúplné tabulce je na druhém místě Smíchov před Černicemi, které snadno vyhrály na Vodních stavbách.

Žákovské týmy nám dělají radost , mladší přípravka získala pohár ve své kategorii

Mladší přípravky TJ Sokol Černice jarní část 2022 ( roč. 2013 a 2014 ) Po úspěšném podzimu 2021 jsme se probojovali do finálové skupiny městského přeboru mladších přípravek finále jarní části 2022 za účasti 12 velmi těžkých soupeřů (např. Viktoria U8, SK Petřín U8, Rapid, Košutka A a dalších). Náš tým se na jaře rozrostl na 20 svěřenců a podařilo se nám velice kvalitně stabilizovat celý tým.

Černice prohrály v penaltovém rozstřelu už pošesté!

Černice neprožívají úplně úspěšné jaro, s ohledem na jejich tažení v podzimní části. Do utkání s Nepomukem získaly pouze 10 bodů, když celkem čtyřikrát na jaře prohrály v penaltovém rozstřelu. Celek pod vedením trenéra Kurala na tuto nešťastnou statistiku navázal i v Nepomuku, kde opět nechal dva body svému soupeři.

Změna začátku zápasu mužů A v Tlumačově - hraje se v sobotu 21.5. již od 16 hod !!!

POZOR !!! A-tým mužů hraje v sobotu v Tlumačově již od 16.00 hod.

Probuzení ze sna a tvrdý náraz - LSG pokračovala 5.kolem

Liga starých gard – 5. kolo – Rapid vyhrál v Černicích a je v čele. Magnetem 5. kola 40. ročníku Ligy starých gard byl souboj vedoucích týmů soutěže, kdy Černice hostilyRapid. Hosté zaslouženě zvítězili a posunuli do čela tabulky

Po 4.kolech jsme na prvním místě - po super výkonu na Smíchově

Již 4. kolem pokračoval 40. ročník Ligy starých gard. V souboji loňského mistra s vícemistrem vyhrály Černice na Smíchově a probojovaly se do čela tabulky. Rapid vysoko přehrál Union a posunul se v tabulce na 2. místo