Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Pokračovalo 2.kolo LSG Plzeň-město

Pokračovalo 2.kolo LSG Plzeň-město

Liga starých gard –2. kolo – Černice remizovaly ve Vejprnicích.

Druhým kolem pokračoval 41. ročník Ligy starých gard. Petřín vyhrál na Senku a probojoval se do čela tabulky o skóre před Košutkou, která těsně vyhrála na Slovanu. V zápase velmi dobré úrovně remizovaly Černice ve Vejprnicích. Vysokého vítězství dosáhl Smíchov nad Letnou, dařilo se též Rapidu na Vodních stavbách. Střelecky zazářil Tříska, který zaznamenal 4 branky.  K zajímavým zápasům 3. kola patří utkání v Černicích, kam zajíždí Smíchov a též zápas na Lopatárně, kde hostuje vedoucí Petřín.

VS - Rapid 1:6

Rapid měl v celém zápase územní převahu, brzy šel do vedení 2:0, pak vymetl šibenici domácích Parlásek. V závěru poločasu se prosadil střelou z dálky domácí Fořt. I druhý poločas měl stejný průběh, šanci domácího Hrdličky zlikvidoval brankář Matějka, pak se již prosadil Rapid, který zvýšil své vedení na 6:1, které mohlo být i vyšší, ale řadu střel vychytal Šoltys, který měl i dobře postavené tyče.

Poločas: 1:3, Branky: Fořt – Kovařík 2, Peroutka 2, Parlásek, Faist,

Senco - ZČE 1:4

První polovinu úvodního poločasu mělo mírnou převahu sice Senco, ale hosté si z rychlých brejků vytvořili tři velké příležitosti. Všechny je však pochytal výborný Blábol v brance domácích. Pak převzalo otěže hry do rukou Dynamo a ujalo se vedení zásluhou Bogače. Po přestávce již měli více ze hry hosté, ale doubravečtí z nenápadné akce srovnali. Když se zdálo, že duel míří k remíze, osm minut před koncem hostující tým z další "nevinné akce" skóroval. Senco začalo hrát na riziko a v závěru ještě dvakrát inkasovalo. Výhra hostů je naprosto zasloužená, domácí uchránil od vyšší porážky výborný Blábol.

Poločas: 0:1, Branky: Pomp – P.Zikmund 2, Bogač, T.Zikmund

Vejprnice - Černice 2:2

V prvním poločase drželi hosté častěji míč na svých kopačkách, ale jinak to byl spíše opatrný fotbal a téměř bez šancí díky výborným obranám obou týmů. Přesto se hosté prosadili po jedné standardní situaci. Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném duchu, ale už i domácí se dostávali do šancí. Paul nejprve trefil tyč, aby o chvíli později už zamířil přesně a bylo vyrovnáno. Zanedlouho mířil přesně i Havlíček a domácí šli do vedení, které však neudrželi, když se podruhé v zápase trefil Davídek po dorážce své střely do tyče.

Poločas: 0:1, Branky:  L.Paul, Havlíček – Davídek 2

Smíchov - Letná 8:1

Letná začala odvážně, ale samostatný únik M. Dobrý neproměnil. Hned z následného útoku domácí skórovali. Poté Smíchov po pěkných akcích přidal další 2 góly. Bojovná Letná do poločasu snížila, když Rada proměnil penaltu. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí, při chuti byl zejména střelec Tříska, který skóroval 4x.

Poločas: 3:1, Branky: Tříska 4, Nevařil 2, Ranc, Nádraský - Rada

Slovan – Košutka 2:3

Hosté na domácí doslova vletěli. Během deseti minut dali dva rychlé góly. Slovan se dlouho vzpamatovával a když se začal lepšit, dostal třetí branku z pokutového kopu. Domácí však ještě dokázali přidat a snížit  na poločasových 1:3. Druhá půle byla vyrovnaná, oba týmy zahodili několik dobrých příležitostí. Před koncem domácí ještě dokázali snížit po krásném trestňáku Smoly na konečných 2:3.

Poločas: 1:3, Branky: Bulant, Smola – Karel 2, M.Šmíd

Střelci:   4 – Tříska (Smíchov),  3 – Davídek (Černice), T.Zikmund (ZČE)

Program 3.kola : pondělí – 18.00: Slovan – Senco, středa-18.00: Vejprnice – Košutka, Letná - VS, 18.30: Černice - Smíchov, čtvrtek – 18.30: Rapid – ZČE.