Stará garda Černic dobyla Plzeń - sever - vyhrála turnaj v Touškově

Dorost - plán zimní přípravy

Plán zimní přípravy - dorost

turnaj dorostenců - 26.1.2019

Tým dorostu TJ Sokol Černice se zúčastní v sobotu 26.1.2019 halového turnaje v kopané ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Turnaje se zúčastní maximálně 8 družstev a pořádajícím oddílem je TJ Sokol Mochtín. Hrát se bude systémem každý s každým ve skupinách a pak o konečné pořadí.

LSG 2018 Plzeň - statisticky

30.listopadu 2018 zakončili v hospůdce U Pechtů plzeňští senioři již 36. ročník Ligy starých gard.

DOROST - PODZIM 2018 - STATISTIKY

Na podzim 2018 byl opět po třech letech založen tým dorostu a byl přihlášen do Krajské soutěže. Tým tvořilo 20 hráčů z Černic, Štěnovic, Losiné, Starého Plzence, Střížovic a Spojů Plzeň. V tabulce tento tým skončil na 9.místě s 22 body (7 výher - 1 prohra na penalty - 7 proher) a skóre 42:48.

Vyhlášení výsledků ročníku 2018 v lize starých gard Plzeň

Vážení hráči a sportovní přátelé ,

BRIGÁDA NA HŘIŠTI PO PODZIMNÍ ČÁSTI

POZOR !!! V sobotu 24.11. od 9 hod se koná na hřišti TJ Sokol Černice tradiční brigáda po podzimní části. Účast všech členů je nutná. Občerstvení zajištěno.

změna zápasu MPM Sokol Černice B - Smíchov

POZOR !!! Odložený zápas MPM Sokol Černice B - Smíchov se odehraje ve čtvrtek 8.11. od 18.15 na umělém hřišti Viktorie Plzeň v Luční ulici !!!

Stará garda Černice skončila po roce opět druhá !!

Je to úspěch či ne ,to ať posoudí jiní !

ZMĚNA TERMÍNU ZÁPASU DOROSTU STRAŠICE - ČERNICE

ZÁPAS 9.KOLA KRAJSKÉ SOUTĚŽE DOROSTU SPARTAK STRAŠICE - SOKOL ČERNICE SE ODEHRAJE V NEDĚLI AŽ OD 15 HOD !!!