Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > TURNAJ DOROSTU V KLATOVECH

TURNAJ DOROSTU V KLATOVECHTURNAJ DOROSTU V KLATOVECH - 26.1.2019

Naši dorostenci obsadili na turnaji v hale v Klatovech 5.místo s bilancí 2 výhry - 1 remíza - 3 prohry a skóre 5 : 7.

Sestava : Gottwald - Bajer, Kozák, Tomašek, Pipaš - Březina, Daniel, Minařík, Nesnídal

Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev, takže se hrálo systémem každý s každým na 1 x 10 min 1 + 4. V prvním zápase hráli naši kluci proti Staňkovu a zvítězili po dobrém výkonu zaslouženě 1:0 brankou Daniela ze 3.min, když další šance již neproměnili. Druhý zápas se našim mladíkům již nepovedl a prohráli s pořádajícím Mochtínem 0:2 dvěmi slepenými brankami z 5. a 6.min. Navíc se našim nedařilo ani herně a ani jednou neohrozili brankáře Mochtína. Ve třetím utkání nastoupili naši proti Švihovu a ačkoliv po 20 sekundách prohrávali 0:1, dokázali otočit skóre na konečných 3:1. Nejprve se prosadil ve 4.min překvapivou střelou zdálky Minařík a brankář Švihova se hodně červenal. V samotném závěru se po velkém tlaku prosadil v 9.min Kozák a skóre uzavřel v poslední sekundě střelou z vlastní poloviny Březina, když jeho odkop přeletěl brankáře, od břevna se odrazil do něj a do sítě. Určitě to byla nejkurioznější branka celého turnaje. Ve čtvrtém utkání nastoupili naši proti obhájci trofeje a největšímu favoritovi Košutce a bohužel podlehli 0:2. Zápas se prakticky rozhodl ve 3.min, kdy nejdříve neproměnil svoje sólo Pipaš a z rychlého protiútoku naopak skóroval soupeř. Naši se snažili o vyrovnání, ale zkušenější a silovější soupeř si to už pohlídal a naopak v samotném závěru svoji výhru pojistil druhou brankou. V přeposledním zápase naši dorostenci remizovali s Hradešicemi 1:1. Naši se ujali vedení ve 4.min po pěkné kombinaci celé čtveřice a hlavičce Pipaše. Poté nás ale soupeř zatlačil a jen výborné zákroky Gottwalda v brance drželi naše vedení. Bohužel ale v 9.min přišla chyba v rozehrávce a následný trest v podobě vyrovnání. V posledním utkání nastoupili naši proti celkovému vítězi turnaje Mrákovu a podlehli 0:1 brankou z 1.min, ačkoliv podali nejlepší výkon v turnaji. Bohužel neproměnili několik slibných šancí (Daniel, Tomašek) a bez gólu se uspět nedá. V celém turnaji podali naši hráči bojovný výkon a nebýt některých zbytečných individuálních chyb, mohlo být celkové umístění medailové. Vítězem se stal Mrákov před Mochtínem a Košutkou. Dílčí cenu převzal náš hráč David Daniel, který byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.

trenér Pavel Mach