Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > PF 2019

PF 2019Drazí rodiče, malí i velcí  fotbalisté  , přátelé , spoluhráči a příznivci černického fotbalu . Rádi bychom Vám popřáli  hezké vánoční svátky , bohatého ježíška  a do nového roku vše nejlepší , hodně zdraví a pevné nervy .

Letošní rok byl pro černický fotbal velmi úspěšný , podařilo se nám založit dorost pod vedením tria trenérů Pavel Mach , Petr Miletínský a Pavel Gottwald .

Pro náš klub je počet mládežnických týmů až neuvěřitelný , kdy máme základny vedené skvělým hráčem a trenérem Petrem Stoilovem za pomoci tatínků . Potom 4 družstva od mladší přípravky opět vedené skvělým trenérem Petrem Schwabem a jeho kolegů , starší přípravky , kde se sešli dobří fotbalisté a ještě lepší trenéři v čele s Radkem Nádraským .

Mladší žáci, kteří trénují pod zkušeným trenérem Standou Kernerem až po starší žáky , které nám skvěle vede Jirka Davídek .

 

Věříme , že i rok 2019 bude pro nás a zároveň i pro  Vás velmi úspěšný a že se nám společně podaří dosáhnout co nejlepších úspěchů pro oddíl .

 

Rádi bychom , také dotáhli řešení náhradního hřiště ve spolupráci s MO Plzeň - Černice  , které je pro nás všechny velmi důležité .

 

Za výbor TJ  RM