Výkopná 2020

Přátelský zápas dorostu se v sobotu nehraje !!!

Přátelský zápas dorostu TJ Sokol Černice - FK Kaznějov, který se měl hrát v sobotu 22.8. od 10.30 hod na našem hřišti, se nekoná !!! Důvodem je to, že soupeř FK Kaznějov nedá dohromady 11 hráčů.

POZVÁNKA NA PRVNÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY V NOVÉ SEZÓNĚ

Již tento víkend startuje nový ročník fotbalových soutěží. Naše Áčko hraje v sobotu 22.8. od 17 hod na hřišti Chotíkova. Kádr opustili Jakub Krýsl, který se vrátil zpět do Petřína a Filip Kuťák, který díky koronaviru neodehrál na jaře žádný zápas a opět odešel do Německa (plánovaně).

přátelský zápas Petřín B - Sokol Černice 2 : 2

SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Černice  2 : 2 (0 : 1)

Mareš cup 2020

Letošní ročník Mareš cup 2020 ( nohejbal + tenis dvojic )  proběhl v termínu sobota 13.6.2020 . Turnaj se hrál od brzkých ranních hodin a byl zakončen finálovým duelem v 18.00 hod.Turnaje se zúčastnilo 8 dvojic , které byly rozděleny do dvou skupin .

3.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Slovan Plzeň 6 : 3

3.kolo LSG TJ Sokol Černice - Slovan Plzeň  6 : 3  (3 : 1)

Neuvěřitelně krutý debakl staré gardy

Rapid Plzeň - Sokol Černice  9 : 1 (4 : 1)

1.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Union Plzeň 4:1

Sokol Černice - Union Plzeň  4 : 1  (1 : 0)

LSG 2020 stará garda Plzeň 38.ročník

liga starých gard - ZAČÍNÁME !!!

Tak už za týden můžeme v Černicích vyrazit na fotbal !!! Ve středu 3.6.2020 začíná další ročník Ligy starých gard, který se tentokrát bude hrát pouze jednokolově. Čtyři zápasy se odehrají ještě teď v červnu a zbytek na podzim. Po včerejším losu je jasné, že naši ligisté začínají ve středu 3.6.