Novinky v řádu FAČR

Prevence proti šíření COVID- 19 a způsoby ukončení soutěží pořádaných FAČR

Zápas mužů ve Lhotě odložen !!!

Dnešní zápas Krajského přeboru Sokol Lhota - Sokol Černice se nehraje !!! Důvodem je podmáčené hřiště. Náhradní termín je předběžně domluven na středu 7.10. od 16.30 hod. Ještě to ale podléhá schválení svazem.

POZOR ! ZPRÁVA PRO FANOUŠKY !!!

ZPRÁVA PRO FANOUŠKY !!!

Naši fanoušci při cyklovýletu do Staňkova

Naši fanoušci se neztratili a absolovali v neděli 20.9.2020 výjezd do Staňkova - ujeto 45 km !

Jasné 3 body pro naše Ačko ve Staňkově

FK Staňkov, z.s.- Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Černice 0:3 (0:1)

Podpora našeho A týmu a B týmu v rozehraném ročníku 2020/2021

Vážení příznivci černického velkoklubu přijďte nás podpořit o tomto víkendu na venkovní zápasy !

Pozvánka na víkendové zápasy TJ Sokol Černice

Muži A , Muži B a dorost - zveme vás na mistrovské zápasy o tomto víkendu 12.9.-13.9.2020

LSG 6.kolo Sokol Letná - Sokol Černice

Letná - Černice 3:6 (2:3) branky: Dobrý 2 (1PK), Vereščínský : Spörl 2, Stoilov 2 (1PK), CHaluš , Mur

Krajský přebor : Sokol Černice - TJ Zruč 3:0 ( 0:0 )

Střelci v utkání : 51. P. EGER , 57. J. PETERKA , 81.T.HRACH

LSG 5. kolo Černice - Smíchov 3:1

Ve šlágru kola hostili domácí Černice dosud neporažený Smíchov a od začátku byl k vidění velmi zajímavý zápas. V 1.půli se oba týmy střídaly v šancích, ale jako jediný se trefil Toman. Ostatní šance oba brankáři dokázali zlikvidovat, někdy jim pomohli samotní střelci nepřesnou koncovkou.