Drobečková navigace

Úvod > Novinky > LSG 5. kolo Černice - Smíchov 3:1

LSG 5. kolo Černice - Smíchov 3:1

Liga starých gard –5. kolo –Černice porazily Smíchov,Rapid do čela Ligy.

Prvním podzimním a celkově 5. kolem pokračoval 38. ročník Ligy starých gard.V souboji z čela tabulky vyhrály Černice nad Smíchovem. Rapid v přestřelce porazil Slovan. Petřín navázal na výborné výkony z jara a vyhrál ve Vejprnicích a v tabulce se posunul již na 2. místo. Překvapením skončil zápas na Unionu, kde vyhrálo Senko a v tabulce mu nyní patří 5. místo. V souboji posledních týmů tabulky přehrály Vodní stavby Košutku. V předehrávce 11.kola vysoko vyhrál Rapid nad Vejprnicemi, zůstává tak jediným týmem, který dosud neztratil ani bod  a v neúplné tabulce se probojoval do čela Ligy.Střelecky se prosadil Filmák, který vstřelil 4 branky a posunul se do čela soutěže střelců.Hattrick zaznamenaliFaist, Hrdlička a nováček Peroutka.K zajímavým zápasůmdalšího kola bude patřit doubravecké derby, Senco hostí vedoucí Rapid.

Rapid – Slovan 7:4

Zápas začal náporem domácích a rychle šli do vedení 2:0. Hosté snížili z penalty, ale do šaten se šlo za stavu 4:1 pro Rapid. Domácí vystřídali, přesto skóre navýšili na 7:1, pak hráli příliš útočně a hosté chodili do brejků a snížili na 7:4 a to Bulant navíc neproměnil penaltu. Závěr si favorit již pohlídal. Jeho vítězství mohlo být i vyšší, ale proti byl výborný hostující brankář Kolařík.

Poločas: 4:1, Branky: Brabec 2,Faist, Parlásek,Liška,Peroutka,Žemlička – Bulant 2 (1xPK), Mareška, Kračmer

Vejprnice –ZČE 2:4

Vyrovnané utkání, které z brejků rozhodl střelecky disponovaný Filmák.

Poločas: 1:2, Branky:Davídek P., Kydlíček - Filmák 4

Černice – Smíchov 3:1

Ve šlágru kola hostili domácí Černice dosud neporažený Smíchov a od začátku byl k vidění velmi zajímavý zápas. V 1.půli se oba týmy střídaly v šancích, ale jako jediný se trefil Toman. Ostatní šance oba brankáři dokázali zlikvidovat, někdy jim pomohli samotní střelci nepřesnou koncovkou. Po změně stran zápas gradoval. Hosté se snažili o vyrovnání, ale obrana Černic byla zpočátku bezchybná. Naopak po krásné akci domácí trefili břevno, ale hned z protiútoku zase gólovku promarnili hosté. Po následném rohu ale odražený míč krásně vrátil do branky Ranc a zaslouženě vyrovnal. Jen o chvíli později po závaru ve vápně vrátil domácím vedení Stoilov. Pak měli hosté tři velké šance, ale skvělý brankář Anders již nekapituloval. V samotném závěru se ještě prosadil domácí Laibl a uzavřel skóre na 3:1.

Poločas: 1:0, Branky: Laibl,Stoilov,Toman - Ranc

Union – Senco1:3

První poločas se vyvíjel lépe pro hráče hostujícího týmu, kteří se lépe pohybovali a kombinovali, čímž si vytvářeli brankové příležitosti, z kterých proměnili pouze jednu i z důvodu výborných zákroků domácího brankáře Stuchla.V druhém poločase se domácímu mužstvu podařilo vyrovnat krásnou střelou Murína do šibenice a jeho hráči hrozili i dalšími střelami, většinou z větší vzdálenosti, ale hosté si vzali zpět vedení střelou Šťastného a před koncem utkání, když domácí hráči usilovali o vyrovnání a otevřeli obranu, ještě skóre navýšili.

Poločas: 0:1, Branky: Murín –Pondělík,Šťastný,Hora

VS - Košutka6:1

Hosté dorazili s nekompletní sestavou a tak nastoupili jen s 9 hráči. Poměrně brzo prohrávali 2:0, ale nevzdávali to a podařilo se jim snížit. Do poločasu však domácí hráči přidali další dvě branky a bylo rozhodnuto.Ve druhém poločase ještě svůj náskok navýšili. Před koncem si ještě zbytečně vysloužil červenou kartu hostující Fiala za nesouhlas s výrokem rozhodčího a následné „výlevy“ směrem k rozhodčímu.

Poločas: 4:1, Branky: Hrdlička 3, Nový, Roneš, Mařík-Langmajer

Předehrávka 11. kola:

Rapid – Vejprnice 12:0

Výrazně mladší sestava domácích dominovala zápasu. Ve 2.poločase pokračoval nápor Rapidu a tak se i přes dobrý výkon brankáře hostů zastavilo skóre na 12:0. Vejprnice měly jedinou šanci L.Paulem, kterou však neproměnil.

Poločas: 8:0, Branky: Peroutka 3,Faist 3,Řežáb 2,Novák,Parlásek, R.Šesták, Liška

Střelci: 11- Filmák (ZČE), 9 -Jandoš (Smíchov), Faist (Rapid), 8 - Praizler (Smíchov), Kovařík(Rapid),7-Řežáb (Rapid), Hrdlička (VS)

Program 6.kola:středa-18.00:Letná-Černice, Smíchov-Union,  18.30 :Košutka – Slovan, VS - Vejprnice,  čtvrtek-18.30 : Senco – Rapid,  volno má ZČE.