Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Žákovské týmy nám dělají radost , mladší přípravka získala pohár ve své kategorii

Žákovské týmy nám dělají radost , mladší přípravka získala pohár ve své kategorii 

 

Mladší přípravky TJ Sokol Černice jarní část 2022 ( roč. 2013 a 2014 )

Soutěž: finále městského přeboru mladších přípravek Plzeň

Po úspěšném podzimu 2021 jsme se probojovali do finálové skupiny městského přeboru mladších přípravek finále jarní části 2022 za účasti 12 velmi těžkých soupeřů (např. Viktoria U8, SK Petřín U8, Rapid, Košutka A  a dalších). Náš tým se na jaře rozrostl na 20 svěřenců a podařilo se nám velice kvalitně stabilizovat celý tým. V prvním kole jsme přijeli k zápasu na favorizovanou půdu Viktoria Plzeň a bylo na našich dětech znát nerozehranost na přírodní trávě. Zaslouženě jsme odjížděli s debaklem 12:2 možná i tento výsledek nás, jak se lidově hovoří „nakopl“, změnili jsme herní styl a strategii a v dalších zápasech jsme již nepoznali porážky ????

Celkově a zaslouženě jsme vyhráli celou soutěž městského přeboru mladších přípravek pro rok 2022.

Byl o naše děti celkem zájem, jak na úrovni přátelských zápasů, tak jsme se pravidelně zúčastňovali několika turnajů. Dobře jsme reprezentovali černický fotbal a na dětech bylo vidět snaha a zároveň radost z předvedené hry po letech různých COVID restrikcí a jiných omezení. 

Přípravné turnaje:

5.2.2022 Rokycany -halový turnaj

- Náš oblíbený halový turnaj na který dorazilo celkem 8 klubů. Mezi velké favority zde patřila Viktoria Plzeň, Kohouti Rokycany a Domažlice.  Obsadili jsme zde 2. místo, kdy jsme ve finále nestačili na favorizovanou Viktorii Plzeň. Už zde jsme začali psát novou éru černického fotbalu v kategorii U9.

21.5.2022Sp. Poříčí – přírodní tráva

- Tento turnaj byl pro nás úplnou neznámou a z rozhovorů od trenérů starších družstev jsme se měli na co těšit. Tento turnaj hostil celkem 12 družstev. Nakonec jsme se probojovali až do finále, kde nás o 1.příčku opět vyzvala houževnatá Viktoria Plzeň. Bohužel i zde jsme prohráli 0:2 a obsadili jsme, tak

2.místo. Alespoň malou útěchou pro náš tým bylo vyhlášení našeho svěřence Kryštofa Mareše nejlepším hráčem turnaje.

4.6.2022 Rapid Plzeň – přírodní tráva Memoriál Petra Žitníka

- Poslední z velmi obsazeného turnaje před letní přestávkou nás čekal za účasti 5 družstev (Viktoria Plzeň 2x , Rapid, SK Smíchov) . Zde došlo opět na naše opětovné finále s Viktorií Plzeň, ale to nejlepší jsme si nechali na poslední turnaj a porazili Viktorii 7:3 a zaslouženě jsme vyhráli 1.místo a ještě navíc jsme korunovali náš úspěch nejlepším hráčem turnaje a to Jakubem Kůsem.

 

Letní soustředění Železná Ruda 25.8.-28.8.2022

- Připravujeme pro děti letní soustředění před zahájením nové sezóny 2022/2023.

Pro děti bude připraven 2 fázový trénink na víceúčelovým hřišti TJ Železná Ruda

A večer na ubytovacím zařízení proběhne teoretická část (herní duch, strategie, pravidla, význam sportu k rozvoji jedince atd.)

 

 

 

Touto cestou děkuji všem zainteresovaným dětem, Výboru TJ Sokol ČERNICE a zároveň všem rodičům a divákům za projevenou podporu, kterou jste nám během všech zápasů předávali. Vám všem velké díky, bez Vás bychom to nedokázali. 

 

Za trenéry Jirka Mareš a Jirka Šanda