Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > přátelský zápas Petřín B - Sokol Černice 2 : 2

přátelský zápas Petřín B - Sokol Černice 2 : 2SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Černice  2 : 2 (0 : 1)

Sestava : Daněk - Švejda, Pechek, Mlnařík, J.Müller - Hrach, Hohlberger, Kuťák, P.Eger - Krystl, J.Mastný (Nedvěd, M.Müller, Chvojka, Skala, E.Eger, Zelinski, Pipaš)

Branky : E.Eger, Krystl

   V přátelském zápase byl k vidění solidní fotbal, ve kterém více ze hry měli domácí, ovšem z rychlých brejků často hrozili i naši hráči. V první šanci se ocitl Petřín, ale střelu domácího hráče ze 6m reflexivně vykopl brankář Daněk. Na druhé straně to krásně levačkou zkusil Patrik Eger, ale brankář domácích efektně vyrazil míč na roh. Domácí to občas zkusili zdálky, ale většina střel mířila mimo tři tyče. Bombu z levé strany pak výborně zneškodnil náš brankář. Jinak si naše obrana počínala velice dobře a i když domácí často operovali okolo našeho vápna, tak do střeleckých příležitostí se nemohli dostat. Po půlhodině náš celek masivně prostřídal a hned poté udělal gólman Petřína obrovskou hrubku. Namazal na velké vápno Erikovi Egerovi a ten si počínal zkušeně a dostal naše barvy do vedení - 0:1. Velkou šanci na vyrovnání měli domácí v závěru poločasu, když po ztrátě míče na polovině hřiště přišla kolmice mezi obránce a útočník Petřína šel sám na Daňka. Ten si ovšem útočníka vychutnal, když mu vystihl kličku a míč mu sebral. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný, jen přibylo našich nebezpečných brejků. V další šanci Petřína opět zasáhl nohou Daněk a o chvíli později se zaskvěl ještě více, když vykopl střelu z malého vápna. Na druhé straně zazdil velkou šanci Erik Eger, který místo přihrávky před branku zcela volnému spoluhráči zbrkle střílel mimo. V 65.min opět trenér vrátil na hřiště skoro celou původní sestavu a hned vzápětí mohlo být vedení dvoubrankové. Krystl šel s P.Egerem dva na jednoho, ale prvně jmenovaný adresoval ve vyložené šanci nepřesnou přihrávku a nic z toho nebylo. V 70.min už bylo přece jen vyrovnáno. Hráč Petřína měl příliš volného prostoru před pokutovým územím a přesnou střelou k tyči poprvé rozvlnil síť za naším brankářem - 1:1. Tento stav však netrval dlouho. I druhý gólman Petřína si vybral slabší chvilku a při odkopu trefil napadajícího Krystla a ten do prázdné branky pohodlně skóroval - 1:2. Chvíli na to mohli naši vedení pojistit, ale totálně zpackali možný brejk tři na jednoho. V závěru domácí stupňovali tlak a nakonec se i dočkali zaslouženého vyrovnání, když po závaru před naší brankou jeden z domácích uklidil míč přesně k levé tyči bezmocného Daňka - 2:2.