Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > POZVÁNKA NA PRVNÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY V NOVÉ SEZÓNĚ

POZVÁNKA NA PRVNÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY V NOVÉ SEZÓNĚJiž tento víkend startuje nový ročník fotbalových soutěží. Naše Áčko hraje v sobotu 22.8. od 17 hod na hřišti Chotíkova. Kádr opustili Jakub Krýsl, který se vrátil zpět do Petřína a Filip Kuťák, který díky koronaviru neodehrál na jaře žádný zápas a opět odešel do Německa (plánovaně). Uvidíme, jestli u nás i na podzim zůstane brankář Václav Bouzek, který také zvažuje nabídky z Německa. Kádr oproti jarní části nikdo neposílil, ale to neznamená, že tým by měl být slabší. Poslední přípravné zápasy naznačily velmi dobrou formu většiny hráčů základní sestavy, takže diváci mohou očekávat hned v premiéře v Chotíkově velmi dobrý fotbal. Věřme, že se podaří zopakovat loňskou výhru 3:2, která tým nastartoval do vyšších pater tabulky. Tímto zveme všechny fanoušky, aby naše hráče přijeli podpořit a vytvořili jim takřka domácí atmosféru.

Stejně jako Áčko i naše rezerva začíná svoji soutěž v Chotíkově, a to v neděli 23.8. od 17 hod. Tým opustil dlouholetý brankář Tománek, který ukončil kariéru, o dalších změnách zatím trenér Nesnídal neví. Předpokládá se, že se začnou už více prosazovat nadějní dorostenci Gottwald, Miletínský, Kozák případně někdo další.

Mládežnické týmy začínají až začátkem září.

pm