Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Mareš cup 2020

Mareš cup 2020Letošní ročník Mareš cup 2020 ( nohejbal + tenis dvojic )  proběhl v termínu sobota 13.6.2020 . Turnaj se hrál od brzkých ranních hodin a byl zakončen finálovým duelem v 18.00 hod.Turnaje se zúčastnilo 8 dvojic , které byly rozděleny do dvou skupin . Vítězové a druzí ze skupiny se sešli v semifinálovém klání proti sobě .

 

1. Semifinalisté Vítěz skupiny A : 1. Radek Mareš , Miloš Laibl -  2. Marek Šíša , Jan Miletínský   - tenis vyhráli Marek a Honza a nohejbal Radek a Miloš . V této situaci došlo k třetí disciplíně a to štafeta nejrychleji vypitého piva na ex. Což se nepodařilo uspět Dvojici Radek a Miloš.

 

2. Semifinalisté   Vítěz skupiny B : 1. Jaroslav Nedvěd , Petr Stoilov -  2. Petr Vlček , Václav Trepka -zde bylo vše dáno a v obou disciplínách zvítězili favorité Jarda a Petr.

image3.jpeg

Finálé bylo  Marek Šíša , Jan Miletínský -Jaroslav Nedvěd , Petr Stoilov  -  zde se opět urodila remíza po tuhých bojích a rozhodovalo pití piva ve kterém se projevila zkušenost Honzy z předchozího klání a rozhodl o vítězi turnaje .

 

Boj o třetí místo - Radek Mareš , Miloš Laibl - Petr Vlček , Václav Trepka - bylo opět vyrovnané a rozhodovalo pivo na "ex " ve kterém předvedl jasnou Dominanci PETR VLČEK !!