Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Opet SG Černice nenašlo přemožitele

Opet SG Černice nenašlo přemožitele

Liga starých gard –2. kolo Slovan vyhrál na Petříně.

2. kolem pokračoval 37. ročník Ligy starých gard.Dařilo se favoritům, Smíchov porazil Vodní stavby, Rapid vyhrál na Unionu. Černice nedaly šanci Senkua Košutka zvítězila nad Vejprnicemi. Slovan těsně vyhrál na Petříně a Letná porazila Slavii.  Střelecky se dařilo Fialovi, který zaznamenal hattrick K zajímavým zápasům 3.kola patří zápas Petřína na Rapidu.

Union - Rapid 3:5

Rapid začal zápas pouze s 10 hráči, čehož domácí využili ke vstřelení vedoucí branky. Hosté po doplnění sestavy převzali iniciativu a po kombinačních akcích vstřelili 4 branky, z toho dvě hlavou. Na začátku druhé půle domácí snížili, Rapid pak odskočil opět na tři branky. Union ještě snížil, pak nastřelil břevno, ale zkušení hosté si konec zápasu pohlídali a zaslouženě si odvezli 3 body.

Poločas: 1:4, Branky: Štorc, J.Diviš,L.Kučera-Páník2, Pavel Nový, Hlaváč, V.Šlehofer

Letná Slavia 4:1

Oboustranně vyrovnaný zápas, který rozhodovaly chyby  a neproměněné šance. Zatímco hosté nedokázali proměňovat šance, které jim Letná svými chybami nabízela,  tak domácí nabídnuté šance po chybách hostů využila a rozhodla o svém vítězství.

Poločas: 1:1, Branky: Rada 2,Dobrý 2-Remeš,

ZČE Slovan 1:2

Domácí ač hráli o deseti hráčích, celý zápas  vzdorovali, ale houževnatému soupeři se nedokázali ubránit.

Poločas: 1:1, Branky: Vraný-M.Feiferlík, Hauer

Smíchov VS 6:3

Domácí celek byl aktivnější, ale v 1.půli dokázali hosté držet krok a dokonce dvakrát vedli. Po přestávce se převaha domácích více projevila a též byli produktivnější v proměňování šancí.

Poločas: 2:2, Branky: Fiala 3,Koc,Hendrych,Lukes-Hrdlička 2,Roneš

Senco Černice 1:6

Ve slušně hraném utkání měli hosté jasně navrch a zaslouženě vyhráli. Domácí drželi “bodovou naději“ do 45. minuty, kdy Černice zvýšily na 3:1. Favorit utkání pak po pěkných akcích přidal další góly a bezpečně dokráčel k druhé jarní výhře.

Poločas: 1:2, Branky: Vaigl (PK)-Davídek 2,Stoilov,Šlajs,Šlais,Laibl

Košutka Vejprnice 1:0

Domácí se od začátku zápasu zakousli do soupeře a prakticky ho nepustili k tlaku ani k šancím. Košutkase dostávala do šancí, ale jejich proměňování bylo katastrofální. V polovině poločasu se dostal k odraženému míč Džilič a propálil gólmana hostů k bližší tyči. Druhá půle probíhala dle stejného scénáře, ale domácí ve snaze si pojistit výsledek, dělali chyby v obraně. Hosté si začali vytvářet tlak, se kterým přicházely i šance, které však neproměnili a tak Košutka uhájila výhru nejtěsnějším rozdílem.

Poločas: 1:0, Branky: Džilič

Střelci: 6 - Hendrych (Smíchov), 4 - Lukes(Smíchov), Stoilov (Černice), Karel (Košutka), 3- Fiala (Smíchov), Rada (Letná), Hauer (Slovan)

Program 3.kola : úterý :18.00: Rapid-ZČE,Vejprnice-Letná středa-18.00: Černice-Union, 18.30: Slavia-Senco, . Ledce, VS-Košutka.