Úvod > Novinky > 18.kolo KSD TJ Zruč - Sokol Černice 1:0 (1:0)

18.kolo KSD TJ Zruč - Sokol Černice 1:0 (1:0)

TJ Zruč - TJ Sokol Černice  1 : 0  (1 : 0)

Sestava : Gottwald - Kašpar, Bajer, Miletinský, Březina - Šesták (46.Kopecký), Minařík, Bárta (70.Tomašek), Daniel - Pipaš, Nesnídal (L.Fink)

V dalším utkání nastoupili naši dorostenci na hřišti TJ Zruč a hned v 1.min mohli jít do vedení. Po přihrávce Daniela se sám před brankářem objevil Nesnídal, ale bohužel netrefil branku. Naši pak měli několik minut územní převahu, ale chyběla lepší finální fáze. Postupem času se začali osmělovat domácí a především dlouhé nákopy za obranu dělaly našim velké starosti. V brance ale čaroval brankář Gottwald, který chytil nejméně tři stoprocentní šance. Na druhé straně se po pěkné kombinaci objevil ve vápně osamocen Minařík, ale jeho střela se odrazila od tyče ven. Stejně se vedlo na druhé straně i útočníkovi Zruče, který ve velké šanci také orazítkoval pouze tyč. V další gólovce se objevil opět Nesnídal, ale střílel ukvapeně levačkou z 13 m, místo aby šel ještě blíže a lépe si připravil míč a brankář Zruče v pohodě zasáhl. Ve 34.min padla jediná branka zápasu. Na útočné polovině fauloval Miletínský, domácí velice rychle rozehráli. Pro dlouhý nákop za obranu si doběhl vytáhlý útočník Zruče a přehodil vybíhajícího Gottwalda - 1:0. Vzápětí mohlo být ještě hůře, ale další obrovskou šanci domácích náš gólman skvěle zneškodnil. Druhý poločas již nebyl tak pohledný a k vidění byl spíše boj než nějaké souvislé akce. Častěji hrozili z rychlých brejků domácí, ale skóre již nenavýšili. Když už dokázali dostat míč do sítě, tak byl odmáván a odpískán ofsajd. Našim se už nedařilo dostat se do vápna do nějakých větších šancí. Vyrovnat mohl nakonec Pipaš, ale jeho utěšenou střelu z 30m pod břevno dokázal brankář Zruče vytěsnit. V dalším kole jedou naši dorostenci opět na hřiště soupeře, tentokrát do Mirošova.