Úvod > Novinky > SG Černice je v čele ligy

SG Černice je v čele ligy

Již 3., ale neúplným kolem pokračoval 37. ročník Ligy starých gard. Utkání Slovanu se Smíchovem bylo odloženo. Opět se dařilo se favorim, Rapid vyhrál nad Petřínem. Černice porazily Union a vyhouply se do čela soutěže. Na 2.místě je Košutka, která vyhrála na Vodních stavbách. Vejprnice pouze remizovaly s Letnou a Senco zvítězilo těsně na Slavii. K zajímavým zápasům 4.kola patří zápas Rapidu s Černicemi a slovanské derby, Petřín hostí Smíchov.

Rapid – ZČE 4:2

Rapid začal zápas náporem, měl výraznou územní převahu, ale nedokázal se dlouho prosadit proti dobře organizované obraně Petřína. Domácí šli do vedení po dorážce trestného kopu Dlouhým. Hosté kontrovali, ale Zelenka z dálky nastřelil pouze břevno. Po přestávce měl Rapid stále převahu, šel do vedení 3:0, hosté se pak osmělili a snížili z penalty. Pak již se utkání jen dohrávalo, s tím, že každý celek vstřelil ještě jednu branku.

Poločas: 1:0, Branky: Baroch 2 (1xPK),Hlaváč,L.Dlouhý-D.Vacek 2 (1xPK)

Vejprnice - Letná 2:2

Oboustranně vyrovnaný zápas, kdy oba celky mohly vítězství strhnout na svou stranu, ale nedokázaly vstřelit rozhodující branku.

Poločas: 0:0, Branky: Tauš, L.Paul-J.Rada,Vereščinský

VS Košutka 1:2

Hostující celek měl od začátku převahu, ale díky neproměňování šancí a výbornému výkonu domácích brankáře vstřelil pouze 2 branky.  Přesto si vítězství pohlídal, neboť domácí dokázali snížit až v samotném závěru z přímého kopu.

Poločas: 0:1, Branky: Roneš-Karel,J.Sopr

Černice – Union 3:1

Bohužel i přes výhru nebyli domácí lepším týmem. Houževnatý soupeř dělal Černicím velké problémy a nedovoloval rozehrát balon. 2.poločas nabídl jen podprůměrný  fotbal s několika šancemi na obou stranách, ale bez brankového využití.

Poločas: 3:1, Branky: Mur,Davídek,Šlajs-Teocharis

Slavia – Senco 2:3

Vyrovnané utkání dvou rozdílných poločasů.

Poločas: 2:0, Branky: Matějka-Vlk,Böhm,Davídek

Střelci: 6 - Hendrych (Smíchov), 5- Karel (Košutka), 4 - Lukes (Smíchov), Stoilov (Černice), J. Rada (Letná), D.Vacek (ZČE),

Program 4.kola : úterý :18.00: Rapid-Černice,Union-Slavia, středa-18.00: Letná-VS, 18.30: Košutka-Slovan, čtvrtek-18.30: Senco-Vejprnice, 19.00: ZČE-Smíchov.

/Bar/