Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > výsledkový servis

výsledkový servisVíkendový výsledkový servis :

Muži A - Sokol Černice - FK Staňkov 0:1 (0 : 0)

Ani ve třetím kole nedosáhli naši hráči na body a opět prohráli smolně o gól. Už v 1.min kopali hosté penaltu po faulu Chvojky, ale trefili jen břevno naší branky. Pak se hrál oboustranně otevřený fotbal s mnoha šancemi, ale oba brankáři podávali výborný výkon. A když už na míč nedosáhli, tak to nebylo třeba, protože útočící hráči netrefili jejich branku. Druhý poločas pokračoval ve stejném tempu, ale šťastnější byli hosté. V 76.min se dostal k míči 20 m od branky hostující Mifek a nádhernou ranou z voleje k tyči nedal Daňkovi nejmenší šanci. V samotném závěru se dočkali i naši hráči, ale dorážku Laibla rozhodčí neuznali pro velmi sporný ofsajd.

 

Muži B - Sokol Černice B - TJ Zruč B  2 : 1 (1 : 0)

V úvodním kole městského přeboru na sebe narazili tradiční soupeři. Oba týmy se snažili hrát kombinačně a k vidění byl poměrně kvalitní zápas.  Jako první se prosadili domácí již v 7.min po chybě brankáře Zruče, kdy míč doklepl do branky novic v našem dresu Štengl. Postupem času se začali prosazovat více hosté, ale Tománek v naší brance čaroval a chytil tři stoprocentní tutovky hostí. Ve druhém poločase se hosté stále snažili o vyrovnání a pomohla jim k tomu penalta po faulu Nádraského v 67.min. Jenže hned o čtyři minuty později přišla stejná situace na druhé straně a právě Nádraský opět vrátil vedení na stranu domácích. V hektickém závěru ještě trefil střídající Kaňák tyč.

 

dorost - Sokol Černice - TJ Zruč  2 : 1 (1 : 0)

Po třech letech se dal v Černicích dohromady tým dorostu Černic s pomocí hráčů ze Štěnovic, Plzence a Losiné. V prvním kole hráli proti silnému celku Zruče, kteří ovšem nepřijeli v nejsilnějším složení. Od prvních minut bylo vidět, že hráči hrají v tomto složení poprvé a byla vidět velká nesehranost a nerozehranost. Někteří hráči hráli poprvé na celé hřiště, někteří nastoupili i po několikaleté pauze. Až po 20 minutách se hra zlepšila a přišly první střely na branku z větší vzdálenosti, které ovšem brankář hostí s přehledem kryl. Na druhé straně se neprosadili hosté po jediné velké chybě obrany z 8 m, kdy dobře zasáhl brankář Gottwald. Ve 36.min přišla první gólová radost našeho týmu, kdy se po hezké akci středem dostal k míči Pipaš a střelou ze 14m ke vzdálenější tyči nedal brankáři šanci - 1:0. Druhý poločas zahájili náporem hosté a hned po pár minutách se zaskvěl v naší brance Gottwald, který vyškrábl na roh střelu ze samostatného nájezdu z pravé strany. Ale v 55.min bylo přece jen vyrovnáno, když míč propadl přes celé malé vápno a hostující hráč s přehledem uklidil míč do sítě - 1:1. A za chvíli mohlo být ještě hůře, ale další samostatný únik hostí na naší branku skončil jen na tyči. Teprve pak se opět dostali ke slovu naši hráči a v 66.min se fantasticky trefil z přímého kopu Šlais a střelou od břevna nedal brankáři hostí žádnou šanci - 2:1. Hosté se sice pak ještě snažili o vyrovnání, ale byli to naopak naši, kteří měli více sil a vytvořili si převahu. Tu korunovali nakonec v 88.min, kdy se v chumlu před brankou soupeře prosadil střídající obránce (a ještě starší žák) Tomáš Král a přesnou střelou k levé tyči upravil na konečné skóre 3:1.