Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > dorost Sokol Černice - Sokol Radnice 2:1

dorost Sokol Černice - Sokol Radnice 2:11.kolo KSD dorost Sokol Černice - Sokol Radnice  2 : 1 (1 : 1)

Ve druhém zápase nastoupili naši dorostenci proti celku Sokol Radnice povzbuzeni první výhrou v zápase se Zručí. A vstup do zápasu měli výborný. Hned ve 2.min kopal rohový kop z levé strany Šlais a zatočil míč přímo do branky, na což překvapený brankář hostí nezareagoval - 1:0. Další šance na sebe nenechali dlouho čekat, ale bohužel koncovka byla tentokrát velkou slabinou našich hráčů. Především Tomáš Fink se v tomto ohledu "překonával". Nejprve k němu prošel centr z pravé strany, ale tísněn nedokázal usměrnit míč z malého vápna do poloodkryté branky. Za chvilku se ocitl v podobné situaci po centru z levé strany, ale mířil metr vedle tyče branky Radnic. Pak to zkoušel náš útočník ranou zpoza velkého vápna, ale brankář dokázal vyrazit míč na tyč své branky. Na druhé straně Gottwald vyrazil nepříjemnou střelu z 20 m před sebe, ale dobíhající hráč hostí naštěstí mířil z dorážky vedle. Pak šli naši útočníci tři na jednoho, T.Fink přihrál na vápně Pipašovi, ale ten místo přihrávky zcela volnému Kozákovi vystřelil a trefil jen posledního obránce. Bohužel se potvrdilo otřepané pravidlo nedáš - dostaneš. Do té doby celkem neškodní hosté podnikli po zbytečné naší ztrátě na útočné polovině rychlý brejk. Od poloviny hřiště šel po levé straně útočník Radnic, kterého marně stíhal Miletínský. Bohužel ani jeden z dvojice stoperů Bajer, Březina na tuto situaci nereagovali, takže se útočník hostí dostal snadno až do vápna a ani brankář Gottwald nepředvedl zrovna povedený zákrok a bylo vyrovnáno - 1:1. A o chvíli později mohlo být ještě hůře. Po katastrofálním odkopu našeho brankáře šli na něj dva hráči zcela osamoceni, ale tuto tísiciprocentní šanci trestuhodně zahodili, když hráč hostí přehodil s naším brankářem i naši svatyni. V závěru poločasu dvakrát zahrozil Šlais. Nejprve po centru Daniela z levé strany hlavičkoval z malého vápna těsně nad a poté to zkusil dělovkou z 23m, ale míč se odrazil od tyče zpět do pole. Ve druhém poločase byli naši hráči nadále lepším celkem, ale do vyložených šancí se nedostávali. Tvrdě hrající hosté umožnili našemu celku poměrně hodně nadějných standartních situací, ale naši hráči nedokázali trefit hostující branku. Přes zeď to postupně zkoušeli Šlais, Pipaš, Albl i Daniel, ale bez úspěchu. Do největší šance se dostal agilní T.Fink, ale jeho pokus po zemi po samostaném úniku brankář hostí dokázal nohou zneškodnit. Na druhé straně se toho moc nedělo. Brankář Gottwald si připsal jediný povedený zákrok proti střele z 18 m po zemi. Dále už prakticky nemusel zasahovat, protože Radnice toho dopředu příliš nepředvedli, zvláště po prostřídání sestavy. Naopak na naší straně se prosadil v 80. min střídající Šesták, který se ocitl 6 m před brankou zcela osamocen, zpracoval si přihrávku z pravé strany a střelou po zemi k tyči rozhodl o dalších třech bodech pro náš celek. Poslední minuti si naši hráči už celkem v pohodě pohlídali.Již za dva dny hrají naši opět doma proti Mirošovu.

PM