K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Tak jsme první no a co , super zpráva pro naše fanoušky , máme titul z LSG

Tak jsme první no a co , super zpráva pro naše fanoušky , máme titul z LSG

Něco k zápasu Černice - Smíchov 8:0 ( 2:0) Stoilov 3, Laibl 2, Chaluš, Seman,Mojseňuk

Do Černic přijel velmi nepříjemný soupeř ze Smíchova , který celou sezónu vévodil tabulce . Černice však posíleni možností zisku titulu nastoupili do zápasu nebojácně a odhodlaně utrhnout vítězství pro sebe . Do poločasu se oba soupeři rvali o balón . Hrál se divácky velmi pohledný zápas se šancemi na obou stranách . K hrdinům zápasu patřili domácí Stoilov a Spörl , kteří vyhrávali osobní souboje a nebáli se padat do střel . Druhý poločas jednoznačně patřil domácím kdy hosté po 5 brance kapitulovali a o zisku titulu rozhodl nekompromisním dloubákem domácí Mojseňuk .