Úvod > Novinky > 3. titul v pořadí získala Stará garda pod vedením hráče , trenéra a vedoucího Radka Mareše

Liga starých gard –3. kolo nadstaveb – Černice potřetí Mistrem Ligy .

Třetím kolem nadstavby byl zakončen 39. ročník Ligy starých gard.Mistrem Ligy se stalydíky lepšímu skóre ze vzájemných zápasů Černice, které vysoko přestřílely vedoucí Smíchov. Obhájce titulu Rapid skončil na třetím místě, když poslední zápas na Petříně pro nedostatečný počet hráčů zkontumoval. Petřín tak skončil na čtvrtém místě. Páté místo potvrdily Vejprnice, když vyhrály na Senku.   Na šesté místo se posunula Košutka povítězství nad VS. Union porazil Letnou a skončil tak devátý. Střelecky se dařilo Stoilovovi, který zaznamenal hattrick. Soutěž střelců vyhrál prvně Lukáš Paul před Laiblem a Horou. Vyhodnocení 39. ročníku Ligy starých gard se uskuteční v pátek 12. listopadu 2021 od 18:00 v restauraci Na Péčku.

Skupina o 1. – 4. místo :

Černice - Smíchov8:0

Do Černic přijel velmi nepříjemný soupeř ze Smíchova, který celou sezónu vévodil tabulce. Černice však posíleni možností zisku titulu nastoupili do zápasu nebojácně a odhodlaně utrhnout vítězství pro sebe. Do poločasu se oba soupeři rvali o balón. Hrál se divácky velmi pohledný zápas se šancemi na obou stranách. K hrdinům zápasu patřili domácí Stoilov a Spörl, kteří vyhrávali osobní souboje a nebáli se padat do střel. Druhý poločas jednoznačně patřil domácím, kdy hosté po 5. brance kapitulovali a o zisku titulu rozhodl nekompromisním dloubákem domácí Mojseňuk.

Poločas: 2:0, Branky: Stoilov 3, Laibl 2, Seman, Chaluš, Mojesňuk

ZČE  - Rapid 3:0 –kontumačně

Rapid dorazil na Petřín pouze s devíti hráči a utkání zkontumoval.

Skupina o 5. – 8. místo :

Senco– Vejprnice1:4

Hrálo se oboustranně útočné a slušné utkání. Domácí sice vedli, ale další příležitosti nevyužili. Soupeř byl po přestávce daleko produktivnější a po zásluze vyhrál.

Poločas: 1:1, Branky: Hora – L.Paul 2, Valenčat, Hoferek

Košutka – VS 3:1

Hosté se ujali vedení nejlepším útočníkem hostů Hrdličkou,domácí otočili výsledek, rozhodl domácí brankář Tříska, který chytil penaltu,další šance domácí neproměnili,rozhodčí Orlík musel žlutými kartami uklidňovat obě mužstva.

Poločas: 2:1, Branky: Stupka, Sosnovec, Telekeš - Hrdlička

Skupina o 9. – 11. místo :

Union - Letná 3:0

Na začátku utkání se hra odehrávala mezi šestnáckami obou mužstev a brankáři likvidovali pouze střely z velké vzdálenosti. Domácí mužstvo se ujalo vedení po chybné rozehrávce hostující obrany a pohotovému zakončení. Další branku vsítili opět domácí hráči, když byli důrazní při zakončení pohledné kombinační akce. Potom převzali iniciativu hostující hráči, vypracovali si několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, ale žádnou svoji šanci neproměnili.Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, hosté měli optickou převahu, vypracovávali si jasné šance, ale vstřelit branku se jim nepodařilo i zásluhou vynikajícího výkonu domácího brankáře Václava Stuchla. Domácí mužstvo z ojedinělého, rychlého protiútoku navýšilo vedení, ale více ze hry v této fázi utkání měli hosté, kteří však nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance. I z tohoto důvodu dovedlo domácí mužstvo zápas do vítězného konce.

Poločas: 2:0, Branky: Koníček, Hájovský, Murín

Střelci: 20 - L.Paul (Vejprnice), 19- Laibl (Černice),  15-Hora (Senco),  14 - Hrdlička (VS), 13 - Kovařík (Rapid), 11 -Karel (Košutka),Bulant (Slovan), Hucl (Rapid),10 - Dobrý (Letná), 9 - Jandoš (Smíchov), Roneš (VS), 8- Lukes (Smíchov), Řežáb (Rapid), Faist (Rapid),

/Bar/