Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Muži A- týmu Černic vstoupili do jarních bojů o body v KPM vítězně !!!

Muži A- týmu Černic vstoupili do jarních bojů o body v KPM vítězně !!!

3:1
(0:0)

Branky

Zimní pauza je pryč a do boje se důležité body se pustily i Černice s Rapidem. Domácí, nově pod vedením Mlnaříka a Daňka, zvolili možnost odehrát utkání na umělce a volbou byla nakonec ta na Petříně, která "domácím" přinesla štěstí v podobě tří bodů.

Do utkání v chladném počasí nevstoupili hosté podle jejich představ, hodně míčů zkazili a nemohli se dostat k vápnu soupeře. Postupem času ale Rapid přebral otěže zápasu a domácím téměř nic nedovolil. Výjimkou byl chybný odkop brankáře Lišky, který domácí jen těsně nepotrestali střelou z hloubi pole do opuštěné branky. Rapid ohrozili branku domácích ze střel po odražených míčích na hranici vápna, průnicích Josefa Půlpana nebo dobré individuální akci Štěpána Fikrleho. Zdálo se, že úvodní branka hostů je jen otázkou času, ale opak byl pravdou.

Domácím se povedl vstup do druhého poločasu, kdy Rapid nedokázal podržet míč na polovině Černic, které si vypracovaly velké množství standardních situací. Prvním a hned velkým varováním pro hosty byl propadlý míč na zadní tyči, kde tváří v tvář nepřekonal domácí hráč ve vyložené šanci skvělého Lišku. Když už se zdálo, že hosté tlak přežili, tak domácí Šebek ve vápně Rapidu přešel přes dva hráče a po kontaktu s Řezníčkem se pískala penalta. Tu s přehledem proměnil Fürbacher a Černice na petřínské umělce vedly. Neuběhly ani dvě minuty a bylo pro hosty ještě hůře. Na dlouhý míč za obranu od Šebka si naběhl Luzhetskyi a střelou na zadní tyč poslal Černice do dvoubrankového vedení. Hřebíček do rakve přidal Šebek, jehož centr z volného přímého kopu propadl až do branky. Následně se Rapid zvedl a vypracovali si několik příležitosti ať už ze hry či standardních situací. Jako jediná ale skončila v síti střela Romana Kleknera, který uklízel míč na zadní tyči do odkryté branky a upravil stav zápasu na konečných 3:1 pro domácí.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Plzeň - Černice
Petr Mlnařík, trenér:  Od nás dobrý vstup do zápasu, ale po 15 minutách šla kvalita hry dolů a Rapid začal být lepší. Hlavně sbírali odražené míče a hrálo se na naši polovině. Do druhé půle jsme vletěli a hru ovládli. Chvíli nás trápila koncovka, ale byla vidět touha jít za vítězstvím a nakonec jsme ze všech šancí dali tři góly. Zdánlivě rozhodnutý zápas hosté zdramatizovali po naší chybě, avšak hektický závěrečný tlak jsme se štěstím ustáli.