Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Černice dlouho vzdorovali favoritovi a lídrovi z Tachova

Černice dlouho vzdorovali favoritovi a lídrovi z Tachova/FOTOGALERIE, VIDEO/ Na úvod jara porazili plzeňský Rapid, pak utekli hrobníkovi z lopaty a po remíze 3:3 přivezli bod z konfrontace se silným Nýrskem. A teď dlouho trápili suverénního lídra celé soutěže. Fotbalisté Černic v sobotním zápase 18. kola krajského přeboru proti vedoucímu Tachovu dlouho pomýšleli na nějaký bodový zisk, ale nemají nic.


Největší aspirant na postup do divize dal první branku až v 82. minutě, na kterou v závěru navázal dalšími zásahy. Černice nakonec v azylu na umělé trávě SK Petřín prohrály 0:3, ale nemají se za co stydět. „Kluky musím pochválit. Myslím si, že jsme podali sympatický výkon a snažili se hrát s Tachovem fotbal, žádného zanďoura, což se nám zejména v prvním poločase i dařilo,“ sdělil Deníku jeden z dvojice nových trenérů Černic Petr Mlnařík.

„Podle mě jsme si v úvodním dějství vytvořili i více šancí, ale branku jsme bohužel nedali. Ve druhé půli nás soupeř zmáčkl, moc nám nepůjčoval balon, začal se dostávat do gólových příležitostí, vytvářel si standardní situace a nakonec nám dal branku. Je to škoda, 80 minut jsme sahali alespoň po bodu, ale nakonec nemáme nic,“ posteskl si čtyřicetiletý kouč. „Ale dokázali jsme si, že teď na jaře můžeme hrát opravdu s kýmkoliv," doplnil. Odesláno z iPhonu