Drobečková navigace

Úvod > Novinky > LSG 2.kolo

LSG 2.kolo

Liga starých gard –2. kolo –Černice porazily Rapid.

Druhým kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.V utkání vícemistra  s loňským mistrem vyhrály v kvalitní zápase Černice nad Rapidem. Petřín vyhrál na Senku a probojoval se do čela tabulky. Překvapením skončil zápas na Slovanu, kde vyhráli Vodníci a v tabulce jsou druzí. Na třetím místě je Smíchov, který vyhrál na Košutce. Tyto 3 celky mají plný bodový počet.  Vejprnice vysoko porazily Letnou, v zápase sestřelecky prosadilL.Paul, který vstřelil 4 branky a probojoval se do čela soutěže střelců. Hrdlička a Hora zaznamenali hattrick.42. členem Klubu stovkařů se stal Miloš Tříska ze Smíchova. K zajímavým zápasům dalšíhokola patří zápas na Petříně, kam zajíždí Černice a též doubravecké derby -  Letná hostí Senco.

Černice - Rapid 3:1

Neskutečně zajímavý zápas. Domácí nastupovali do zápasu s velkými obavami, protože chyběli opory Stoilov, Anders, po 5 minutách Mur a následně Laibl. Přesto se hrál krásný fotbal. Hosté v prvním poločase nedokázali prostřelit domácího brankáře Daňka, který patřil k nejlepším hráčům domácích. V druhém poločase se začali poindividuálních akcích prosazovat domácí. V zápase se jiskřilo a bylo vysoké nasazení. Obrovskou pochvalu si zaslouží obě mužstva za předvedený výkon.

Poločas: 0:0, Branky: Spörl 2, Davídek - Parlásek

Senco– ZČE 3:4

V prvním dějství slušně hraného utkání byli hosté lepší. Vedli brzy 2:0 a měli další příležitosti. Domácí se do hry dostávali velmi pomalu, ale z brejků zásluhou Hory srovnali. Těsně před přestávkou však Dynamo strhlo vedení opět na svoji stranu. Po přestávce hosté zvýšili na rozdíl dvou branek a navíc si vypracovali další příležitosti. Senco se nevzdalo, srovnalo hru a 15 minut koncem završil Hora hattrick. Domácí pak nastřeli dvakrát břevno a další příležitosti vyřešili na obou stranách brankáři. Dynamo těsný náskok nakonec uhájilo a připsalo si tři body.

Poločas: 2:3, Branky: Hora 3 – Filmak 2,Krátký,Bačkovský,

Vejprnice– Letná 7:0

Domácí rozhodli o výhře již v prvním poločase. Ve druhém hosté nastřelili dvakrát břevno, ale branky přidávali jen slávisté.

Poločas: 4:0, Branky:L.Paul 4, Karpíšek 2, Davídek

Košutka– Smíchov 2:4

První gól dal domácí Brejcha neskutečnou střelou do horního rohu.Potom hosté ukázali svou kvalitu a poločas vyhráli 2:1.Ve 2.poločase hosté navýšili na 4:1 ,ale na šance byl zápas vyrovnaný. Domácí Mráz hlavou snížil na 2:4, ale domácí více v dramatickém zápasu nedokázali.

Poločas: 1:2, Branky: Brejcha, Mráz – Praizler, Lukes, Rozmara,Tříska

Slovan – VS 2:4

V první půli byla na domácích hráčích znát dlouhá pauza. Domácí dokázali nedat i ty největší šance a hosté dokázali trestat.  Hrdlička s Ronešem ukázali domácím, jak se to dělá a využili vše, co si vypracovali. Druhý poločas už byl ze strany Slovanu o hodně kvalitnější. Po dvou gólech Hauera to vypadalo na vyrovnání, ale domácí střelci se předháněli, kdo zahodí větší tutovku. Hosté pak přidali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.

Poločas: 0:3, Branky: Hauer 2 – Hrdlička 3, Roneš

Střelci: 5 – L.Paul (Vejprnice), 4- Kovařík (Rapid),Hrdlička (VS),Filmak (ZČE), 3- Hucl, Parlásek(oba Rapid), Hora (Senco), Bačkovský (ZČE)

Program 3.kola : úterý -18.30:Rapid - Košutkastředa-18.00: Letná – Senco, Union – Vejprnice, Smíchov – Slovan,čtvrtek-19.00: ZČE- Černice,  volno mají VS.