K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > LSG 2019 - Černice opět po roce skončily na druhém místě

LSG 2019 - Černice opět po roce skončily na druhém místě

Černice - Košutka 7:3 ( 2:1) Laibl 4 , Mareš R. 2 , Mojseñuk - Hladík , Voith, Stupka

Zápas začal ve vysokém tempu a obrany na obou stranách mēli co dělat aby stíhali nájezdy útočníků.Domácí vsadili na vysoké napadání hostující obrany což se jim vyplatilo a v prvním poločase 2 x skórovali Mojseňukem a Laiblem ze špatné rozehry obránců hostů. Ke konci poločasu hosté snížili na rozdíl jednoho gólu ze standartní situace . Do druhého poločasu nastoupili hosté posíleni možností na srovnání skóre a domácí obrana měla plné nohy práce aby tento stav uhájila . Poté se osmělili domácí útočníci a provedli rychlý výpad na hostující bránu , kde hbitý Mareš zakončil nájezd nekompromisní střelou k tyči . Poté opět úřadoval Mareš který dostal vynikající přihrávku od Šlajse a opět zvýšil skóre pro domácí . Ve zbytku utkání již exeloval vynikající Laibl , který navýšil skóre o 3 góly . Hosté již jen dokázali v závěru redukovat dvěmi góly Stupky a Voitha.GARDA 2019 sestava.jpg