Úvod > Novinky > LIGA STARÝCH GARD vrcholí a Černice bojují o titul!

LIGA STARÝCH GARD vrcholí a Černice bojují o titul!

Liga starých gard – 21. kolo –Černice porazily Smíchov.

Předposledním kolem pokračoval 37. ročník Ligy starých gard.V souboji o čelo tabulky ve výborném zápase a díky výkonu ve 2.půli porazily Černice vedoucí Smíchov. Na Smíchov se tak bodově dotáhl Rapid, který vyhrál na Košutce, Nedaří se Letné, která prohrála s Unionem. Vodním stavbám se na podzim nedaří, tentokrát prohrály s Vejprnicemi. Utkání sousedů v tabulce dopadlo lépe pro Senco, když díky 1.poločasu porazilo Petřín a v tabulce se posunulo na 8.místo. Střelecky  seopět prosadil Stoilov,  který zaznamenal 2 branky  a v soutěži střelců je v trháku před Jandošemjiž o 3 branky.K zajímavým duelům posledního kola patří doubravecké derby- Rapid hostí Letnou a k získání 7.titulupotřebuje vyhrát. Dalším sledovaným zápasem je utkání v Černicích, které stále bojují o celkové vítězství, kde hraje Košutka, která bojuje se Slovanem o čtvrté místo. Pátý Slovan v případě vítězství nad Vejprnicemi a prohře Košutky v Černicích  se tak může posunout na 4.příčku.

Černice– Smíchov 7:4

Hosté přijeli do Černic v silné sestavě a od začátku se vrhli do útočení.  Domácí se probírali postupně a když domácí Vlček  v 10.minutě poslal malou domů brankáři Andersovi, který to nečekal, nevypadalo to s domácími vůbec dobře. Vzápětí dostal křížnou přihrávku výborně hrající Davídek, který průnik proměnil.  Pak se opět prosadil agilní Davídek, ale hostům se podařilo do poločasu vyrovnat.  Po přestávce se hrál vynikající fotbal nahoru dolů, kde se na obou stranách blýskli ofenzivní hráči-hostující Lukes a domácí Stoilov, který rozhodl o rázu utkání. V závěru výsledek pro domácí pečetil Seman a Zeman.  Jednalo se o vrchol sezóny, kdy oba soupeři  předvedli, proč se pravidelně umisťují na předních příčkách Ligy.

Poločas:2:2,Branky:Stoilov 2,Davídek 2,Seman,Zeman,Laibl-Lukes 2,Praizler,  Vlček vlastní

Košutka – Rapid 0:4

Utkání na těžkém terénu začalo náporem domácích, kteří měli dvě tutovky, ale Hladík ani Džulič je neproměnili. Hostující Faist pak přestřelil z malého vápna. Do vedení šli hosté, kdy centr Brabce z trestného kopu z 35 m do vápna skončil u tyče domácí branky. Po přestávce zneškodnil Vít šanci domácímu Brejchovi a přišel trest, kdy se střelou za vápnem prosadil Nový. V pohodě hrající hosté pak přidali ještě 2 branky a pak rozhodčí k údivu všech hráčů 20 minut před koncem ukončil zápas! Výsledek zápasu je pro domácí tým, zejména k předvedené hře v 1.poločase,příliš krutý.

Poločas: 0:1, Branky: Brabec 2,Nový.Řežáb

Senco– ZČE 3:0

Slušně hrané utkání, domácí měli od úvodu převahu, ale vyložené šance se jim nedařilo proměňovat.  Až na konci poločasu se Senco prosadilo 3 brankami.  Po přestávce se hosté více dostávali do hry, ale na korigování výsledku to nestačilo.

Poločas:3:0,Branky:Turek, Bernard,Zemek

Letná – Union 1:4

Domácí Letná byla po všech směrech horším týmem a zaslouženě prohrála.

Poločas:0:1,Branky:Kaluba-Koníček 2,Seidl,vlastní

VS – Vejprnice1:5

Během 1.poločasu na mokrém terénu a za deště dominovali hosté, kteří si vytvořili rozhodující náskok.  Po přestávce domácí sice vyrovnali hru, ale podařilo se jim vstřelit pouze jednu branku a tak hosté zaslouženě zvítězili.

Poločas: 0:3, Branky: Hrdlička-L.Paul,Tauš,Hoferek,Velkoborský

Střelci:29-Stoilov (Černice), 26-Jandoš (Smíchov), 25-Laibl(Černice), 22- Bulant (Slovan),21-Praizler  (Smíchov),20- Lukes (Smíchov),16-Hrdlička (VS), 15- Rada (Letná), L.Paul (Vejprnice), 14-Roneš(VS),  13-Hucl (Rapid),D.Vacek (ZČE), 12-Pavlíček (Slovan), Řežáb (Rapid).

Program 22.kola: pondělí- 16.30:Rapid-Letná, 17.00: Slovan – Vejprnice, středa-16.30:  Černice-Košutka, 17.00: VS-Vejprnice, čtvrtek-17.30: ZČE-VS, 18.30:Senco-Union.