K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Garda Černic zatím udržuje první místo v LSG

Garda Černic zatím udržuje první místo v LSG

TJ Sokol Černice - TJ Plzeň-Letná                   5:2 (3:2) branky Mur , Mojseňuk, Mareš, Vlček , Laibl - Rada 2

Zápas začal pro domácí , kteří byli favorit velmi nešťastně. První rychlý kontr hostů a vynikající Rada nechytatelnou střelou otevřel skóre . Domácí po lehkém šoku zvýšili úsilí a srovnali . Chvíli domácí převzali oťtěže zápasu a hbitý Mojseňuk hlavou zvýšil na 2:1. Poté po chybě opět udeřili hosté a neudržitelný Rada srovnal na 2:2. Ke konci první půle došlo k faulu hostujíciho brankáře a byl nařízen pokutový kop , který s přehledem proměnil Mareš. Do druhé půlky nastoupil hostující tým velmi svižně a domácí obrana byla ve velké permanenci.Avšak to si nenechal líbit domácí legionář Vlček a vyběhl na rohový kop a skóroval hlavou na 4: 2 .   Poté již jen domácí Laibl upravil skóre na 5:2 . Hosté v 2. Půli již hrozili jen z několika brejků , které domácí obrana s brankářem zvládli . Každopádně hra hostů byla na vysoké úrovni a pro diváky se jednalo o velmi líbivý fotbal.