Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 18.kolo LSG Plzeň

18.kolo LSG Plzeň

Liga starých gard –18.kolo – Smíchov vyhrál v Černicích a míří za titulem.

Již 18.kolem pokračoval 36.ročník Ligy starých gard. V souboji vedoucích týmů vyhrál Smíchov nad Černicemi, probojoval se do čela Ligy a míří za jubilejním 10.titulem. Rapid těsně porazil na podzim velmi dobře hrající Petřín. V zápase o pátou příčku remizovaly Vodní stavby s Košutkou. V souboji dalších sousedů v tabulce Union remizoval s Letnou. Vejprnice porazily poslední Slavii, Slovan těsně vyhrál na  Senku. K zajímavým zápasům příštího kola patří souboj Petřína s Černicemi.

Černice - Smíchov 1:3

Utkání od začátku hrané ve vysokém tempu, kdy se brankové příležitosti střídaly na obou stranách a vyznamenávali se oba brankáři. Hosté po chybě stoperů vstřelili vedoucí branku, domácí pak přidali a po kombinační akci vyrovnali. Po přestávce domácí nevyužili jasné příležitosti a hosté 10 minut před koncem z brejku trestali. Domácí pak vrhli vše do útoku a Smíchov v samotném závěru pěčetil své vítězství na konečných 3:1. Domácím budiž k dobru, že z výrazně lepším soupeřem nesložili zbraně  a bojovali až do konce. Velice atraktivní zápas sledovalo přes 50 diváků.

Poločas: 1:1, Branky: Mojseňuk-Tříska,Lukes,Praizler

Rapid - ZČE 3:2

Domácí měli v utkání převahu, ale v prvním poločase si prakticky nevytvořili větší šanci. Hosté hrozili z brejků, jeden takový nezakončil Rádl, když nepřekonal Víta. To se mu podařilo na začátku druhé půle a hosté se překvapivě ujali vedení. Rapid to nevzdal a kanonýr Hucl dovedl Rapid k vítězství, nejdříve z trestného kopu trefil šibenici, poté proměnil penaltu a pak přihrál před prázdnou branku Barochovi, který zvýšil na 3:1. V závěru hosté snížili z penalty, ale domácí taktickou hrou už vítězství nepustili.

Poločas: 0:0, Branky: Hucl 2(1xPK),Baroch-Rádl, D.Vacek (PK)

Slavia - Vejprnice 0:2

Mírná převahu Vejprnice v průběhu zápasu. O výsledku utkání rozhodla střela Vašáka ze 40 metrů.

Poločas: 0:1, Branky: Karpíšek,Vašák

Union– Letná 4:4

Ve vyrovnaném utkání plném nepřesností a osobních soubojů se hra odehrávala většinou mezi šestnáctkami. Hosté se vždy ujali vedení, domácím se podařilo pokaždé vyrovnat. V poslední minutě utkání mohli domácí rozhodnout o svém vítězství, ale neproměnili samostatný nájezd na hostujícího brankáře. Remíza spravedlivě vystihuje průběh utkání.

Poločas: 1:2,Branky:M.Vacek 2,J.Diviš(PK),Mičkal-Dobrý,Rada,Vereščinský, Valič

VS - Košutka1:1

Vyrovnané utkání, kdy měli mírně navrch hosté. Díky dobře fungujícím obranám a dobře chytajícím gólmanům padal branky až v závěru. Nejprve se deset minut před koncem radovali domácí, ale Košutce se podařilo pět minut před závěrečným hvizdem vyrovnat. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Poločas: 0:0, Branky: Roneš-Holý

Senco– Slovan 1:2

Oba celky nastoupili v silně improvizovaných sestavách, domácí odehráli první poločas s devíti hráči v poli! Do přestávky měl navrch Slovan, druhý poločas patřil domácím. V oboustranně útočném a slušně hraném duelu vynikli oba brankáři, Řezáč a Kolařík, kteří zlikvidovali řady šancí včetně sólových nájezdů.

Poločas: 0:1, Branky: Pohl-Bulant 2

Střelci:37 - Jandoš (Smíchov),27- Lukes (Smíchov),  25 -Hrdlička (VS),24-Laibl (Černice),Bulant (Slovan), 20 - Pavlíček (Slovan), 19- Praizler (Smíchov), 18-Stoilov (Černice),16 –Faist a Hucl (oba Rapid), 14- Šlajs (Černice),Rada (Letná), Mojseňuk (Černice).

Program 19.kola: pondělí – 17.30 : Slovan-Slaviaúterý17.30 :Vejprnice-Rapid, středa-18.00 : Košutka-Letná,čtvrtek 17.30 : Smíchov-VS, 18.00 : Senco-Union, 18.30: ZČE-Černice.

Dohrávka 12.kola: pondělí – 17.30 : ZČE-Smíchov.