Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 4. kolo LSG a Černice stále vedou

4. kolo LSG a Černice stále vedou

Liga starých gard –4. kolo – Černice nadále bez ztráty bodů.

Liga starých gardpokračovala 4.kolem.Vedoucí Černice vysoko vyhrály nad Vodními stavbami. DruhýSmíchov zvítězil na Senku. Slovan v přestřelce těsně porazil Petřín. Doubravecké derby jasně vyhrál Rapid. Prvních bodů se dočkal Union, který porazil Vejprnice. Slávia naopak na první body stále čeká, prohrála s Košutkou. Střelecky se prosadil hattrickem Praizler.K zajímavým zápasům 5.kola patří zápas Košutky s Rapidem.

Rapid – Letná 7:1

Rapid vstřelil branku již po 30 vteřinách, v 5.minutě už to bylo již 2:0 a bylo rozhodnuto o průběhu utkání. Rapid dobře kombinoval a pronikal do vápna hostů, několikrát nechali vyniknout hostujícího brankáře. Hosté podnikali ojedinělé protiútoky, ale výraznější příležitost si nevypracovali. Po přestávce Rapid více otevřel hru, hosté nastřelili tyč domácí branky. Přesto domácí dál navyšovali skóre, hosté zaznamenali čestný úspěch až za stavu 5:0.

Poločas: 4:0, Branky: J.Šlehofer 2,Baroch 2,Hucl,Brabec,Žemlička-Rada

Slavia–Košutka 2:3

Vyrovnané utkání, ve kterém domácí dvakrát vedli, ale nakonec prohráli. Stínem zápasu bylo trojí zranění domácích hráčů. Úroveň zápasu nebyla příliš vysoká.

Poločas: 2:2 Branky: Novák,Nový-Voith 2,Pašek

Senco– Smíchov 3:5

V oboustranně útočném  utkání hosté neustále vedli, domácí však drželi dramatičnost vývoje až do samotného závěru. Tři minuty před koncem potvrdil výhru Smíchova střelecky disponovaný Praizler. Výhra kompaktnějšího celku hostů je zasloužená, domácí mu byli důstojným soupeřem.

Poločas: 1:2, Branky:Vlk 2,Hoferek-Praizler 3,Zrno,Lukes

Slovan - ZČE 5:4

Slovan rozehrál utkání velmi dobře a šel do vedení 3:0. Hosté poté zvedli hlavy a do poločasu snížili. Druhý poločas začal rychlým gólem Petřína a hra se vyrovnala. Slovan se opět dostal do dvoubrankového vedení, hosté se však nevzdali a dokázali dokonce vyrovnat. Slovan přidal a  z několika šancí přece jen rozhodl zápas ve svůj prospěch.

Poločas: 3:1, Branky: Bulant 2, Hauer 2,Popule-Nekolný 2,Zelenka,Holzknecht

Černice – VS 7:0

Domácí tým nastoupil ve velmi silné sestavě a od začátku ostřeloval branku hostů. Po úvodní brance Mura brankář VS několik dalších šancí zlikvidoval, ale nakonec i on kapituloval po nádherné ráně Kernera. Domácí definitivně rozhodli třemi rychlými brankami v úvodu druhého poločasu. Hosté se sympaticky snažili o zkorigování, ale obrana domácích je do vyložených šancí nepouštěla.

Poločas: 2:0, Branky: Laibl 2,Stoilov,Mur,Šlajs,Mojseňuk,Kerner

Union – Vejprnice 1:0

Průběh celého zápasu byl velice vyrovnaný a o výsledku rozhodla střela Mičkala z 20 metrů v závěru prvního poločasu. Po přestávce hráči na obou stranách nevyužili několik slibných šancí i díky výborným výkonům obou brankářů a tak domácí mohli slavit první vítězství v probíhajícím ročníku.

Poločas: 1:0, Branky: Mičkal

Střelci :  10- Bulant (Slovan), 7- Laibl (Černice), Lukes (Smíchov),6- Praizler (Smíchov),5- Hendrych (Smíchov),Hrdlička (VS), Pavlíček (Slovan), Rada (Letná)

Program 5.kola:středa-18.00: Letná–Černice,Vejprnice-Slovan, 18.30: Košutka-Rapid,VS-Union,čtvrtek-18.00: Smíchov-Slavia, 19.00: ZČE-Senco.