Drobečková navigace

Úvod > Novinky > GARDA a překvapení 2.kolo

GARDA a překvapení 2.kolo

Liga starých gard –2. kolo – Černice vysoko vyhrály na Rapidu.

Druhým kolem pokračoval 36. ročník Ligy starých gard.V souboji posledních mistrů Černice jasně vyhrály na Rapidu. Slovan si poradil s Košutkou. Petřín vyhrál na Unionu a Smíchov ve Vejprnicích. Dařilo se i Vodním stavbám, které vyhrály na Slavii. Doubravecké derby bohaté na branky překvapivě vyhrálo Senko nad Letnou. Střelecky se prosadil hattrickem  Bulant a Jonáš.K zajímavým zápasům 3.kola patří zápas  na Smíchově, kam zajíždí Slovan.

Rapid – Černice 1:6

Velmi kvalitní utkání, ve kterém měli navrch hosté. První šanci však neproměnil domácí Hucl, z rohu se pakhlavou trefil hostující Stoilov. Vzápětí po brejku zvýšil Davídek na 2:0. Poté nedal penaltu Hucl, Vlček se ze značky pokutového kopu nemýlil. Ve druhém poločase pokračovala převaha hostů, domácí korigovali za stavu 5:0. U hostů podal vynikající výkon brankář Anders. Zasloužené vítězství hostů mohlo být i vyšší, neboť ve druhém poločase třikrát nastřelili brankovou konstrukci branky domácích.

Poločas: 0:3, Branky: Hucl-Vlček 2 (1xPK), Stoilov,Laibl,Davídek,Šlajs,

Slavia– VS 1:3

Celkem vyrovnané utkání, ve kterém domácí hodně chybovali v obraně a hosté toho dovedli využít. V 10. minutě druhého poločasu vedli hosté již 3:0.  Od té doby domácí vyvinuli tlak a měli až drtivou převahu s množstvím vyložených šancí, které však nedokázali proměnit, částečně svou střeleckou smůlou, ale hlavně kvůli famóznímu výkonu hostujícího brankáře.

Poločas: 0:2 Branky: Matějka-Hrdlička,T.Sýkora,M.Štolka

Slovan–Košutka 6:2

Od začátku se hrál rychlý a pohledný zápas. Slovan na rozdíl od hostů dokázal využít dvě šance a po poločase vedl 2:0. Po přestávce domácí zvýšili na 4:0, až poté se prosadila Košutka. Slovan ale obrat nepřipustil a upravil na konečných 6:2. U domácích zahrála dobře záložní řada a střelci branek.

Poločas: 2:0, Branky:Bulant 3,Pavlíček 2, Humeník-Pašek,J.Brejcha

Vejprnice - Smíchov 2:4

Domácí podali proti minulému zápasu lepší a bojovnější výkon, ale na fotbalově lepší hosty to nestačilo. Od 20. minuty hrála Slavie o 10 hráčích, přesto pojistkupřidal Smíchov až v samotném závěru z penalty.

Poločas: 0:1, Branky: Karpíšek,Kadaně-Lukes 2 (1xPK), Hendrych 2

Senco– Letná 9:5

V divoké přestřelce šli domácí rychle do vedení, Letná však v oboustranně útočném utkání  udržovala vývoj dlouho na vážkách. Senco bylo produktivnější a zaslouženě vyhrálo.

Poločas: 3:1, Branky: Jonáš 2,Turek 2,Böhm,Vaigl,Zemek,P.Pomp – Rada 2, Čech 2,Rous

Union – ZČE 1:4

Fotbalovější hosté ovládli hru v prvním poločase a z mnoha šancí vytěžili vedení 2:0. Po přestávce se hra vyrovnala, domácí hráči měli několik šancí a také snížili na rozdíl jedné branky. Hostující hráči ale žádné drama nepřipustili a dvěma brankami v závěru utkání rozhodli o svém vítezství. Výborný výkon podal domácí brankář Murín.

Poločas: 0:2, Branky: Prcín-Rádl 2,Chvojka,Bogač

Střelci :  6- Lukes (Smíchov), 5- Bulant (Slovan), Hendrych (Smíchov), 4- Pavlíček (Slovan), Hrdlička (VS), Jonáš (Senco).

Program 3.kola :středa-18.00: Černice–Union, VS-Rapid, Letná-Slavia,Košutka-Senco, 18.30 : ZČE-Vejprnice, čtvrtek-18.00: Smíchov-Slovan.