Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 1.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Union Plzeň 4:1

1.kolo ligy starých gard Sokol Černice - Union Plzeň 4:1Sokol Černice - Union Plzeň  4 : 1  (1 : 0)

Branky : Voženílek, Davídek, Chaluš, Zeman

Sestava : Anders - J.Mareš, R.Mareš, Mojseňuk, Motlík - Šlajs, Mur, Chaluš, Voženílek - Laibl, Davídek (stř. Šlais, Zeman, Havel, Stoilov)

V úvodním kole nového ročníku Ligy starých gard hostili naši hráči celek Union Plzeň. Našemu týmu chybělo několik opor (Seman, Mlnařík, Vlček, Toman, Klail, Stoilov pouze na lavičce náhradníků), ale přesto si od začátku vytvořil územní převahu. Ale houževnatá obrana hostí celkem dobře odolávala a šance se rodily dost ztěžka. Jako první se mohl prosadit Laibl, ale po dobrém uvolnění ve vápně trefil pouze nohy brankáře Unionu. Podobně dopadl i o chvíli později agilní Davídek. V největší šanci se pak objevili stejní hráči, když první ránu Davídka výborně vyrazil gólman hostí a následná dorážka Laibla skončila na tyči. Na druhé straně se Anders v brance celkem nudil, i když se hosté snažili o aktivní hru, až k naší brance se dostali jen vyjímečně. Přesto zahrozili po centru z levé strany, ale Anders s pomocí Motlíka nebezpečí zažehnali před dotírajícím útočníkem. Naši kopali také několik rohových kopů a nakonec se také po jednom z nich ujali vedení. Na přetažený centr Šlajse si naběhl Voženílek a krásnou křižnou střelou zajistil pro naše barvy zasloužené vedení. A protože se neprosadil ani Chaluš v další nadějné šanci, tak se šlo do kabin za hubeného vedení našich. Ve druhém poločase pokračovala převaha favorita, ale prosadil se až ve 47.min Davídek, když dorazil do opuštěné branky střelu vyraženou brankářem hostí. Když se pak trefil z trestného kopu Chaluš, zdálo se být rozhodnuto. Ale bojovní hosté nesložili zbraně a čím dál častěji zaměstnávali naší obranu. A po trestném kopu z levé strany dokonce snížili na 3:1, když naše obrana nechala soupeře trestuhodně zcela volného. O definitivní tečku se postaral střídající Zeman, který upravil skóre na konečných 4:1, což také odpovídá poměru sil na hřišti.

Hned v příštím kole hraje naše garda na hřišti obhájce titulu Rapid Plzeň. Zápas se koná v pondělí 8.6. od 18.30 hod a zveme všechny fanoušky, aby přišli naše borce povzbudit. A věříme, že k vidění bude atraktivní podívaná a s dobrým koncem pro naše barvy !!!