Úvod > Novinky > 18.kolo I.A třídy FK Staňkov - Sokol Černice 0:0 na pen.3:0

18.kolo I.A třídy FK Staňkov - Sokol Černice 0:0 na pen.3:0

FK Staňkov - TJ Sokol Černice 0:0 pen. 3:0

Sestava : Anders - Toman, Mlnařík, Pinc, Švejda - Hohlberger, J.Müller, Vít, J.Mastný - Stoilov, Hrach

V dalším kole nastoupili naši borci na hřišti Staňkova, který také bojuje o čelo tabulky. V brance se objevil nestárnoucí Anders, který nahradil chybějící jedničku Daňka. I když bylo nakonec skóre bez branek, tak se diváci nenudili. V první půlce měli naše šance Hohlberger, Vít, Stoilov a Pinc, jehož střelu vykopl z prázdné brány obránce, na druhé straně se také zaskvěl Anders, který zlikvidoval i samostatné sólo jejich kanonýra. Ve druhé půli byli naši stále mírně lepší, ale ke gólu to nevedlo. Po jednom ze závarů se na zemi ocitl Stoilov, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Domácí měli několik nadějných pokusů, ale většinou minuli naši branku. V nastaveném čase byl opět v pokutovém území faulován Stoilov, ale ani teď nenašel rozhodčí odvahu odpískat penaltu. V následném penaltovém rozstřelu postupně selhali naši střelci J.Mastný, Hohlberger i Švejda a bonusový bod tak nakonec brali domácí.

pm