Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 17.kolo KSD Sokol Černice - Sokol Kasejovice 3:3 (0:1) pen. 1:3

17.kolo KSD Sokol Černice - Sokol Kasejovice 3:3 (0:1) pen. 1:3Sokol Černice - Sokol Kasejovice 3 : 3 (0 : 1) pen. 1 : 3

Branky : 67. Pipaš, 80. Nesnídal, 90. Nesnídal

Sestava : Albl - L.Fink (46. Bárta), Bajer, Březina, Hucl (46. Petruň) - Šesták, Šlais (65. Nesnídal), Minařík, Daniel - Pipaš, Tomašek (60.Kopecký)

V prvním jarním domácím zápase přivítali naši dorostenci na umělce v Luční ulici tým z Kasejovic a chtěli potvrdit dobrý výkon z minulého zápasu. V sestavě chyběli gólman Gottwald, Miletínský, Kozák, Kašpar, Helmer, přesto bylo do sestavy z čeho vybírat. První poločas byl ovšem ze strany domácích velmi špatný a bylo s podivem, že stav byl pouze 0:1. Hned v úvodu naši hráči zaspali při rohovém kopu a osamocený hráč Kasejovic na zadní tyči snadno skóroval - 0:1. Vzápětí se dostali hosté do další dobré pozice, ale střela z vápna byla naštěstí nepřesná. O chvíli později již výborně zasáhl v brance domácích Albl, když s jistotou kryl nebezpečnou střelu z 15 m. Hůře si náš gólman počínal o chvíli později. Nejprve výborně vyběhl proti útoku z levé strany a zneškodnil přihrávku před branku osamocenému protihráči. Ale vzápětí netrefil míč při snaze odkopnout ho na roh, ovšem nohu soupeře ano a byla z toho penalta. Tu ale zase skvěle zneškodnil !!! Po dalším rohu hostí zazvonila levá tyč naší branky. Rád bych také napsal něco o šancích na druhé straně, ale bohužel nemám co. Po pohovoru v kabině byl výkon našeho celku přece jen lepší, nikoliv však výborný. Naopak v 54.min se podruhé radovali hosté a šance na body se ještě snížila. Postupem času ale sílila převaha našeho týmu a ta vyústila v 67.min po střele Bajera a dorážce Pipaše ve snížení na 1:2. Naši hráči se vysouvali stále více k brance, ale tím otvírali zadní vrátka a hosté měli několik dalších šancí na vstřelení gólu. Opět se blýskl brankář Albl. Nejprve výborně kryl trestný kop z 18m přes zeď. Potom při neuvěřitelném závaru v našem malém vápně dvakrát vychytal soupeře z bezprostření blízkosti a udržel naše naděje na dobrý výsledek. Naopak v 80.min střídající a mírně indisponovaný útočník Nesnídal napřáhl z 18 m levačkou a dokázal přehodit brankáře hostí, který stál na malém vápně - 2:2. Kdo v tuto chvíli čekal, že naši soupeře dorazí byl na omylu. Nejprve udělal velkou hrubku na velkém vápně Bajer, ale ještě sám stihl toto napravit a srazil střelu osamoceného soupeře na roh. Bohužel se v 84.min opakovala situace ze začátku zápasu a hráč Kasejovic na zadní tyči pohodlně skóroval za bohorovného přihlížení našich obránců - 2:3. A vzápětí mohli hosté definitivně rozhodnout, ale ve velké šanci mířili vedle. V poslední minutách naši již v zoufalém náporu nakopávali míče před branku soupeře a jeden z odražených míčů napálil přesně k tyči z hranice šestnáctky Nesnídal - 3:3. Ještě v nastaveném čase naši dorostenci přežili další horkou chvilku před naší brankou a šlo se na penalty. Tu první proměnil s jistotou Březina, ale další nepovedený pokus Minaříka chytil brankář, Pipaš trefil tyč a další slabý pokus Daniela opět lapil gólman. A protože hosté byli neomylní, tak si zaslouženě odvezli bonusový bod. V každém případě je bod pro naše dorostence z tohoto zápasu zlatý, protože výkonem silně zaostali za svými možnostmi. V příštím kole hrají naši mladíci ve Zruči, která je v tabulce hned pod naším týmem. Naši nastoupí již bez záložníka Šlaise, který se vrací do Losiné a tímto mu děkujeme za výpomoc v minulých zápasech.

pm