Úvod > Novinky > Začátek LSG - podzimní část

Začátek LSG - podzimní část

Liga starých gard – Zahájení podzimní části.

Již v úterý17.srpna 2021 bude předehrávkami 11.kola zahájena podzimní část 39. ročníku Ligy starých gard. Po jarní části, která čítala 5 kol, vede v neúplné tabulce Rapid před Černicemi a Smíchov. Všechny týmy mají po 12 bodech, Smíchov má ale zápas k dobru.  Zkrácená liga se letos kvůli nemoci Covid_19 hraje jednokolově, po 11. kole bude následovat nadstavba mezi týmy : 1-4, 5-8 a 9-11. Proto  budeLiga určitě hodně zajímavá. Napínavá bude též soutěž kanonýrů, kterou vede zatím s 10 brankami  Hucl,  následován L.Paulem a Horou,  kteří se trefili 9krát. K zajímavým zápasům 11. kola patří souboj ve Vejprnicích, kam zajíždí Rapid a též na Košutce, kde hraje Slovan.

Střelci:  10 – Hucl (Rapid), 9 – L.Paul (Vejprnice), Hora (Senco),  8 - Kovařík (Rapid), 7- Karel (Košutka), 6 - Brabec (Rapid), Filmak (ZČE),  5 - Praizler (Smíchov), 4 - Hrdlička (VS), Parlásek, Faist (oba Rapid), Lukes (Smíchov)

Program 11.kola:úterý- 18.30 : Černice-VS, středa-18.00: Union-ZČE,18.30: Košutka - Slovan, čtvrtek -18:00:  Vejprnice – Rapid, 18.30 : Senco-Smíchov, Letná-volno.