Úvod > Novinky > Sobotní turnaj dvojic v nohejbale+tenise se povedl

Sobotní turnaj dvojic v nohejbale+tenise se povedl

IMG_0005[1].JPG

Vážení sportovní přátelé ,

sobotní turnaj dvojic v nohejbale + tenisu se povedl díky úsílí všech zúčastněných a parádnímu počasí , které přálo výbornému výkonu .

Turnaje se zúčastnilo 15 hráčů ,ze kterých se vylosovalo 6 dvojic a jedna trojice . Hrálo se od samého rána a turnaj se uskutečnil vedle probíhajícího turnaje U19 Viktorie Plzeň , kde se v prvním zápase představil celkový vítěz GLASGOW RANGERS .

Na 1. místě se umístila dvojice Klail , Miletínský J., 2. místo obsadila dvojice Stoilov , Nedvěd s náhradníkem Machem a na 3. místě se umístil obhájce titulu Mareš R. , Mareš J.

Turnaj se hrál na dvě skupiny ,ze kterých postupili první dva do semifinálových bojů. Všechny tyto zápasy patřili k tomu nejlepšímu co dnešní moderní nohejbal a tenis nabízí .