Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Report ze zápasu TJ Staňkov - Sokol Černice A 1:5 (0:2) KPM 6.kolo

Report ze zápasu TJ Staňkov - Sokol Černice A 1:5 (0:2) KPM 6.kolo

Černice se po úvodních nezdarech pomalu dostávají do tempa a jejich poslední vítezný zápas se Staňkovem je katapultoval na dělenou první příčku s domažlickou rezervou, v prozatímní tabulce Krajského přeboru. Staňkov se stejně jako loňské sezóny trápí a poslední výsledky s těžkými soupeři hovoří za vše.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Eger nebo Eger? To je jedno, prostě 0:2

Úvod zápasu nastartoval hosty k velmi zajímavému výsledku. Už ve 4. miutě se do odraženého míče z šestnáctky Staňkova opřel Erik Eger a svou pumelici usměrnil přesně pod víko domácí brankáře. O deset minut později se do rychlého úniku po dlouhém nákopu dostal Jan Peterka, který vyslišel tlesknutí svého kapitána, Patrika Eger a přesnou přihrávkou jej vybídl ke snadnému skórování. Do dvacáté minuty se mohlo měnit skóre potřetí, ale střílející Peterka se ocitl v ofsajdovém postavení.

Domácí tým však nic nezabalil a do poločasové přestávky několikrát ohrozil branku. Proti vstřelení gólu však byla hostující obrana, která se obětavě vrhala do množství střel. Skóre tak zůstalo 0:2.

Staňkov se dočkal branky, ta však nakonec byla jediná

Staňkov svou aktivitu z konce první půle přenesl i do začátku druhé a v 53. minutě si přesným zakončením Františka Dolejše, po rohovém kopu, vykřesal naději na možný úspěch v tomto utkání. Ještě chvíli se domácí tlačili za vyrovnávací brankou, ale marně. Nakonec všechny naděje uzmul v 69. minutě skvěle hrající Jan Peterka, který využil perfektního centru z rohového Patrika Egera.

Hned z rozehrávky mohli domácí snížit, ale obrana zaskakující za svého brankáře byla jasně proti. A úřadovalo se na druhé straně. Po další rozehrávce od rohového praporku střílel Karel Führbacher, jehož střelu ještě domácí obrana dokázala zastavit, ovšem dorážku Tomáše Hracha už nikoliv. Pomyslný hřebíček zatloukl deset minut před koncem sraženou střelou střídající Filip Švejda.