Drobečková navigace

Úvod > Novinky > LSG 4.kolo

LSG 4.kolo

Liga starých gard – 4. kolo –Favorité vyhrávali.

Předposlední jarním kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Vedoucí Smíchov hladce vyhrál na Vodních stavbách. Druhý Rapid nedal šanci domácímu Slovanu. Dařilo se třetím Černicím, vysoko porazily Letnou. Body z Košutky si veze Petřín a je na čtvrtém místě. Senco po vítězství nad Unionem poskočilo v tabulce na 6. místo. V kole padlo celkem31 branek, Faist, Mareš a Jandošzaznamenalihattrick.K zajímavým utkáním 5.kola patří zápas Slovanu na Petříně.

Slovan - Rapid 2:8

Již od první minuty ovládal Rapid hru. V patnácté minutě již byl stav 0:3. Pak se teprve probudili domácí a po pěkné akci snížil Martin Míka na 1:3. Hosté dál byli páni na hřišti a na domácí branku se valil jeden útok za druhým. Jen díky skvělému výkonu brankáře Kolaříka byl stav po poločase jen 1:5. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Slovan těžce odvracel útoky Rapidu, který excelovala dalšími třemi trefami zvýšil na 8:1. Na konečných 2:8 upravil po rychlém útoku Popule.

Poločas: 1:5, Branky: Faist 3, Hucl 2, Brabec 2, Janout – M.Míka, Popule

Senco– Union 4:1

Hosté odehráli celý první poločas o deseti hráčích a domácí toho dokonale využili. Po přestávce se počet hráčů i hra v poli srovnala, ale domácí bez potíží kontrolovali vývoj utkání a zaslouženě zvítězili. Ve slušně hraném utkání zaznamenal čestný úspěch hostů patnáct minut před koncem Štorc. Další příležitosti obou týmů pochytali výborní brankáři.

Poločas: 4:0, Branky: Pondělík 2, Hora, Freiberg - Štorc

Košutka– ZČE 2:3

Rychlý, strhující zápas s dalšími šancemi na obou stranách. U hostů nejlepším hráčem střelec Mašek, u domácích dominoval nový brankový objev Martin Langmajer a po zranění navrátilec, střelec Roman Karel.

Poločas: 1:1, Branky:Karel 2, Langmajer – Mašek 2, Filmak

VS - Smíchov0:6

Za velkého horka měl od začátku převahu hostující celek. Domácím hráčům se nedařila kombinace a kazili přihrávky, čehož využívali velmi dobře hrající hosté, kteří postupně navyšovali skóre. To se nakonec zastavilo “jen” na šesti brankách, k čemuž přispěl také velmi dobře chytající domácí brankář Šoltys. Hattrickem se blýskl hostující střelec Jandoš.

Poločas: 0:3, Branky: Jandoš 3, Lukes, Tříska, Praizler

Černice– Letná 5:0

Zápas byl od samého začátku v režii domácích. Ke cti všech účastníků v naprostém horku nikdo nezkolaboval a zápas mohl být dohrán. V tomto zápase se blýskl nezadržitelný Mareš, který hattrickem završil skvělý zápas. Hosté se 10 minut před koncem dostali do slibné příležitosti, ale brankáře Daňka nenachytali.Celkově se domácím zápas líbil, protože měli celý průběh pod kontrolou.

Poločas: 3:0, Branky: Mareš 3, Toman, Mojseňuk

Střelci: 10 – Hucl (Rapid), 7 – L.Paul (Vejprnice),Hora (Senco),  6 -Brabec (Rapid),5 - Kovařík (Rapid),Filmak (ZČE), Praizler (Smíchov), 4-Hrdlička (VS),Parlásek (Rapid), Lukes (Smíchov)

Program 5.kola : úterý -18.00:Rapid - VS, středa-18.00: Vejprnice - Senco, Letná – Košutka, Union – Černice, čtvrtek-19.00: ZČE – Slovan, volno má Smíchov.