Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 3.kolo KPM Baník Stříbro - Sokol Černice 4 : 0

3.kolo KPM Baník Stříbro - Sokol Černice 4 : 03.kolo  KPM  Baník Stříbro - TJ Sokol Černice  4 : 0 (0 : 0)

Sestava : Bouzek - Nedvěd (70. J.Müller), Mlnařík (82. Chvojka), Huml, Švejda - Eger (74. Pechek), Skala (75. Toman), Hohlberger (84. Trnka), Hrach - Krystl, Peterka

   Po dvou výhrách jeli naši hráči na hřiště Baníku Stříbro, které rovněž ještě nezaváhali. Očekával se pohledný zápas, ale hráči obou týmů zůstali v 1.půli divákům hodně dlužní. Oba týmy se prezentovali precizní obranou, takže šancí bylo jako šafránu. Brankáři si klidně mohli vzít volno, neboť ani jeden z týmů si nebyl schopen vytvořit nějakou stoprocentní šanci. Domácí byli zpočátku opticky lepší, ale pozorná obrana našich všechny útoky odvracela. Několik nebezpečných centrů proletělo našim vápnem bez zakončení. Pokud už se domácí dostali k nebezpečným střelám, tak ty byly výborně zblokovány Mlnaříkem nebo Nedvědem. Brankář Bouzek měl vlastně jediný zákrok po nepříliš prudké střele k pravé tyči. Na druhé straně to bylo ale prakticky stejné. Brankář Stříbra musel zasahovat pouze po nepovedeném centru Nedvěda, který padal ke vzdálenější tyči a pak po stříleném centru Skaly z levé strany. O vzruch se postaral svým pokusem o průnik Hrach, kterému zastavil míč rukou ve vápně ležící hráč Stříbra, ale dle rozhodčího se za takovou ruku penalta nepíská.

   Druhý poločas už byl o poznání rušnější. Naši začali aktivně a tentokrát opticky měli mírnou převahu oni. Ale obrana Stříbra byla velmi pozorná a nenechávala našim hráčům ani centimetr volného prostoru, o čemž by mohl mluvit především Peterka na hrotu, kterého stoper Demján dost masíroval. Největší šanci měli naši po trestném kopu a centru z pravé strany Egera, ale Peterka na malém vápně míč minul a po následném závaru se nakonec pískal útočný faul. Naše aktivita byla ovšem vodou na mlýn pro rychlé brejky domácích. v 62.min po ztraceném autovém vhazování (faul na Hohlbergera ?) přišel bleskový výpad do naší rozhozené obrany a nejlepší hráč domácích Lanfranchi střelou z 18m, která byla navíc ještě lehce tečovaná, nedal brankáři Bouzkovi šanci - 1 : 0. Od této chvíle bylo na hřišti prakticky jen jedno mužstvo. V 70.min po chybné rozehrávce Egera přišel další smrtící brejk Stříbra, který sám rychle se vrátivší Eger mohl ještě zachránit. Ale místo taktického faulu a přerušení hry i za cenu žluté karty se rozhodl vyřešit to čistě a fotbalově, leč neúspěšně. Po průniku po levé straně a následném centru před branku střílel domácí útočník z 8 m a ačkoliv si Bouzek na míč sáhl, tak brance v naší síti nezabránil - 2 : 0. V 75.min opět po dalším bleskovém protiútoku šel hráč Stříbra sám na gólmana Bouzka a s přehledem proměnil - 3:0. Naši se stále snažili alespoň o čestný úspěch, tlačili se k brance Stříbra, ale v největší šanci po přihrávce Krystla se neprosadil střídající Pechek. Kalich hořkosti naši dopili v 81.min, kdy po další samostatný únik bnrakář Bouzek nejprve zlikvidoval, ale následná dorážka si cestu do sítě již našla - 4:0. A to ještě náš gólman další dvě velké šance zlikvidoval.

V dalším kole naši hráči hostí v neděli 1.9. od 10.30 hod Horní Břízu a věřme, že svým výkonem navážou na minulý domácí zápas se Zručí.

pm