Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 28.kolo I.A třídy Sokol Křimice - Sokol Černice 1:0

28.kolo I.A třídy Sokol Křimice - Sokol Černice 1:0

Sestava : Anders - Trnka (57.P.Mastný), Mlnařík, Švejda, Vít - Chvojka, Toman (70.M.Müller), Pinc (80.Kozák), Hacker, J.Mastný - Stoilov (84.Nedvěd)

K definitivní jistotě odvrácení hrozby baráže o sestup potřebovali naši hráči ještě dva body. Naopak domácí již nesmějí ztratit ani bod, aby ještě měli naději na záchranu. Samotný úvod vyšel lépe našim hráčům. Hned ve 2.min hlavičkoval po rohu Stoilov, ale brankář domácích reflexivně míč vyrazil a po následné skrumáži hlavičkoval Toman pouze do boční sítě. Již o 2 minuty později po dalším centru z levé strany hlavičkoval nebezpečně Švejda, ale míč jen těsně minul vzdálenější tyč. Pak se hra vyrovnala a v 11.min měli obrovskou šanci domácí. Po rychlé kombinaci přišel z levé strany centr před naší branku a jeden z hráčů Křimic zakončoval pouze do pravé tyče naší branky. O chvilku později měli domácí možnost trestného kopu z 18 m, ale první rána se odrazila od naší zdi zpět a následná dorážka měla pouze ragbyové parametry. Po delší době se ve 25.min připomněli opět naši. Nejprve pálil z otočky asi z 15 m technicky Stoilov, ale brankář domácích konečky prstů vyrazil na roh. O chvilku později opět Stoilov ani nadvakrát nedokázal procedit míč přes obránce Křimic. Po dalším závaru před brankou domácích hlavičkoval v tísni Hacker vysoký oblouček na branku, brankář domácích trochu zaváhal a srazil míč jen na svojí levou tyč, ale Chvojka pak nedokázal ve složité situaci dorazit míč do sítě. Největší šanci domácích v 1. půli měl jeden z jejich útočníků ve 32.min, kdy šel z pravé strany sám na Anderse, ale přehodil nejen našeho gólmana, ale i branku. Na obou stranách bylo k vidění několik nadějných rychlých brejků, ale oba celky zradila finální fáze. Buď zpracování míče v rozhodující chvíli nebo přihrávka na volného spoluhráče v šanci. Ve 44.min po dalším rohu hlavičkoval nebezpečně Toman, ale asi o půl metru minul levou tyč domácí svatyně. Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Ve 48.min po zákroku Švejdy nařídil rozhodčí trochu sporný trestný kop a domácí ho dokonale využili. Nádhernou dělovku Vonáška do šibenice zastavila až síť - 1:0. Hned vzápětí mohli domácí skórovat podruhé, ale z rychlého brejku míč z kopačky útočníka Křimic ze 40 m skončil na horní síti. Křimice se pak dost zatáhli a soustředili se především na obranu. Přesto se naši dostali do několika šancí. Oproti minulému zápasu však koncovka tentokrát naše hráče zradila. Velké štěstí měli domácí v 60.min, kdy Stoilov hlavou prodloužil míč na branku, ale brankář domácích fantasticky míč vyrazil na břevno své branky. Do další šance mířil z levé strany Chvojka, který si výborně zaběhl za obranu na krásný pas z pravé strany, ale zradilo ho zpracování míče a pak z těsné blízkosti nepropasíroval míč přes brankáře do sítě. Stejně si vedl o chvíli později střídající M.Müller, který se dostal do dvou podobných šancí. Ani Stoilov nedokázal skórovat, když jeho průnik a střelu levačkou nejlepší hráč na hřišti brankář Hinterholzinger opět vyrazil. Naši už hráli dost vabank a otvírali zadní vrátka, čehož mohli Křimice několikrát využit, ale rychlé brejky se jim nedařilo dotáhnout do koncovky a když už přece jen vystřelili, tak míč skončil v rukavicích brankáře Anderse. V posledních minutách si už obrana Křimic naše hráče zkušeně pohlídala a nakonec se tedy domácí radovali z nejtěsnějšího vítězství.

V příštím kole naši hráči hostí dalšího soupeře hrajícího o záchranu Horažďovice. Zveme tímto naše fanoušky, aby přišli náš tým podpořit v sobotu 9.6. od 17 hod.