Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 1.kolo poháru PKFS M.Touškov - Černice 1 : 8

1.kolo poháru PKFS M.Touškov - Černice 1 : 81.kolo poháru PKFS  Sokol M.Touškov - Sokol Černice  1 : 8 (0 : 2)

Branky : 77. Vild - 30.,36.,51. Peterka, 56.,78. Hrach, 55. J.Mastný, 70. Eger, 88. Bouzek

Sestava : Daněk - Švejda, Mlnařík, Skala, Nedvěd (56. Chvojka) - Eger, Hohlberger (63. Pipaš), J.Mastný, Hrach - Krystl (53. J.Müller), Peterka (70. Bouzek)

   V 1.kole poháru PKFS nastoupili naši muži proti druhému týmu I.B třídy sk.C v pozici velkého favorita. V sestavě chyběli oproti podzimu zranění Pechek, Pinc, Vít a také Huml, který se vrátil zpět do Petřína. Proto také na pozici stopera nastoupil Skala a vedl si velmi dobře. Zápas byl zpočátku vyrovnaný bez nějakých větších šancí. Z dálky to hodně neúspěšně zkoušel především Eger. Oba týmy si ve finální části počínaly dost zbrkle. Až po dvaceti minutách se v první obrovské šanci objevil Peterka, který se elegantně zbavil posledního obránce, ale pak pouze trefil vybíhajícího brankáře a dorážku Krystla taktéž s pomocí obránce gólman zlikvidoval. Na druhé straně svůj kiks dokázal napravit brankář Daněk, který nejprve namazal osamocenému útočníkovi Touškova, ale vzápětí ho výborně vychytal. Ve 30.min se poprvé měnilo skóre. Dlouhý odkop Daňka si na levé straně našel Hrach, zatáhl míč do vápna a předložil míč Peterkovi před prázdnou branku - 0:1. Od té chvíle byla převaha našeho týmu výrazná. Ve 36.min si oba aktéři gólovou situaci zopakovali a z úplně stejné situace skóroval Peterka podruhé. Na konci 1.půle ještě Eger nastřelil břevno. Na druhé straně se Touškov dostal do jedné obrovské šance, ale vzrušení bylo zbytečné, protože se nakonec mával a pískal ofsajd. Druhý poločas už byla převaha našeho celku velmi výrazná. Hráčům Touškova rychle docházely síly a toho rychlíci Hrach, Mastný, Hohlberger či Krystl využívali k rychlým brejkům do otevřené obrany. V 51.min nahrával před odkrytou branku Peterkovi tentokrát z druhé strany Eger - 0:3. V 55.min se trefil J.Mastný a hned o minutu později po další krásné rychlé akci Hrach - 0:5. I po prostřídání převaha našeho celku pokračovala a brankář Touškova byl stále v permanenci. I když si připsal několik zákroků, dalším brankám nezabránil. V 70.min nestačil na dělovku Egera, který se po mnoha pokusech konečně trefil přesně 0:6. Touškovští se pokoušeli několikrát kolmými přihrávkami dostat za naší obranu a v 77.min se jim to také na hraně ofsajdu povedlo - 1:6. Prakticky vzápětí se ale opět trefil krásně Hrach a v samotném závěru po další nezištné přihrávce nejlepšího hráče Hracha i střídající brankář v útoku Bouzek 1:8.

V dalším kole čeká náš tým celek ze Smíchova. Hrát by se mělo v sobotu 22.2., ale protože je v tuto dobu náš celek na soustředění, tak se o termínu bude ještě jednat.

pm