Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 1.kolo ligy starých gard v Plzni začal

1.kolo ligy starých gard v Plzni začalLiga starých gard –1. kolo – Favorité vyhrávali.

Prvním kolem začal 40. ročník Ligy starých gard.Dařilo se favoritům.Loňský mistr z Černic otočil výsledek zápasu s VS ve 2. poločase, vícemistr ze Smíchova zvítězil na Košutce. Vejprnice vyhrály na Unionu.Ve 2. poločase rozhodl Petřín o těsném vítězství nad Letnou a Senco přehrálo Slovan. K zajímavým zápasům 2.kola patří slovanské derby, Smíchov hostí Petřín a též utkání ve Vejprnicích, kam zajíždí Černice.

 

Senco– Slovan 5:2

Domácí měli podmáčené hřiště a tak se po dohodě obou týmů hrálo na Sencu. V oboustranně útočném utkání stěžoval hru silný vítr, který dělal hráčům problémy. Přeci jen oslabenější Slovan byl v jinak vyrovnaném zápasu méně produktivní a tak je výhra Senca zasloužená.      

Poločas: 1:0, Branky: Hoferek 2, Synáč, Pomp, Vaigl – Macháč 2

 

Košutka - Smíchov 2:7

Domácí podali statečný výkon,stáhli skóre 2x o jeden gól, potom se projevila větší zkušenost a kvalita Smíchova, za domácí ozdobil zápas krásným gólem z 25m J.Brejcha,nejlepší hráči zápasu: K.Tříska – Lukes.

Poločas: 1:3,Branky: Brejcha, Karel-Praizler 2, Lukes 2, Tříska 2,Koc

 

ZČE– Letná 5:4

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí.

Poločas: 4:2, Branky:Filmak 2, Kubík,Mašek, Levý-Rada 2,Vereščinský, Čížek

 

Černice - VS 6:2

Domácí celek měl od začátku převahu, ale díky dobře hrající obraně hostů se dlouho nedokázal prosadit. Hosté hrozili z rychlých protiútoků a postupně se dostali do dvoubrankového vedení. Domácím se podařilo překonat domácí obranu až v poslední minutě prvního poločasu, kdy se z přímého kopu krásně trefil Stoilov. I po změně stran si domácí k obratu pomohli díky standardním situacím. Dokonce zahrávali 2 pokutové kopy, z nichž jeden dokázal dobře chytající Šoltys v bráně hostů zneškodnit. V závěru hosté otevřeli hru, čehož domácí využili k navýšení skóre na šest branek.

Poločas: 1:2, Branky: Stoilov (1xPK), Mareš 2, Zeman, Havel – Pavlíček,Hrdlička

 

Union – Vejprnice 1:3

V prvním poločase se hra odehrávala převážně na polovině domácího mužstva, jehož hráči kazili spoustu přihrávek a nemohli se dostat do herního tempa. Hosté proměnili dvě šance a vypadalo to, že dokráčejí k pohodovému vítězství.V druhém poločase se obraz hry nezměnil, ale domácí hráči se uklidnili a vyráželi častěji do rychlých protiútoků a podařilo se jim i snížit na rozdíl jediné branky. Drama se však nekonalo, protože hosté po pěkné kombinační akci opět navýšili skóre o dvě branky a dovedli zápas do vítězného konce.U domácího týmu vynikal svým výkonem brankář, Václav Stuchl, u hostů to byl střelec dvou branek LukášPaul.

Poločas: 0:2, Branky: Chudý – Paul 2, Hauser

 

Program 2.kola : úterý -18.30:Rapid - Košutka, VS-Slovan, středa-18.00: Vejprnice – Černice, Letná – Union, Smíchov – ZČE, volno má Senco.

/Bar/