pozvánka na sobotní zápas

Tímto zveme všechny příznivce černické kopané na sobotní zápas I.A třídy TJ Sokol Černice - FK Horažďovice, ve kterém náš tým může definitivně zažehnat hrozbu baráže. Zápas začíná v sobotu 9.6. od 17 hod v našem krásném areálu.

28.kolo I.A třídy Sokol Křimice - Sokol Černice 1:0

9.kolo ligy starých gard Vejprnice - Černice nedohráno

9.kolo ligy starých gard Vejprnice - Sokol Černice nedohráno

27.kolo I.A třídy Sokol Černice - Tlumačov 6:3

Branky : Stoilov 3, J.Mastný 2, M.Müller

odložení dnešního zápasu starších žáků !!!

PM

8.kolo ligy starých gard Černice - Dynamo ZČE 12 : 1

Sestava : Anders - J.Miletínský, Vlček, Klail, Šrámek - Mareš, Mur, Stoilov, Kerner - Mojseňuk, Gottwald,  stř. Motlík, Šlajs

Změna hracích termínů GARDY JARO 2018

Pozor změny viz ćlánek

7.kolo ligy starých gard SK Smíchov - Sokol Černice 7:0

Sestava : Anders - J.Miletínský, Klail, Vlček, Toman - Mojseňuk, Seman, Kerner, Šlajs - Laibl, Stoilov , stř. Motlík, Šrámek, Mareš

ZMĚNA TERMÍNU ZÁPASU 26.KOLA I.A TŘÍDY KOŠUTKA - ČERNICE

Z důvodu časové kolize se zápasem Viktorky Plzeň se zápas 26.kola I.A třídy Sokol Košutka - Sokol Černice odehraje v sobotu 19.5. již od 13 hod !!! Ještě to sice není schválené fotbalovým svazem, ale to by měla být pouze formalita.

změna termínu 22.kola UNION - ČERNICE B

ZMĚNA TERMÍNU ZÁPASU 22.KOLA MĚSTSKÉHO PŘEBORU : UNION PLZEŇ - TJ SOKOL ČERNICE B