Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Výborně - stará garda Černic vede tabulku soutěže Ligy starých gard

Výborně - stará garda Černic vede tabulku soutěže Ligy starých gard

Liga starých gard – 6. kolo –Smíchov porazil Rapid, Černice do čela.

1. kolem pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Vedoucí Rapid v kvalitním zápase nestačil na domácí Smíchov, který tak zůstal jediným celkem v soutěži, který dosud neztratil ani bod. Černice porazily Vejprnice a poskočily do čela Ligy. V zápase sousedů v tabulce vyhrál Union na Košutce. V souboji posledních celků tabulky vyhrál Slovan nad Letnou. Hostující Martin Dobrý se stal 43. členem Klubu stovkařů. Utkání VS-ZČE se nehrálo z důvodu nezpůsobilého hřiště. Střelecky se dařilo Bulantovi a Dleskovi, kteřívsítili 3 branky. K zajímavým duelům 7. kola patří slovanské derby, Petřín hostí Smíchov.

Smíchov - Rapid 6:4

Rapid měl od úvodu zápasu optickou převahu, ale proti výborně bránícímu Smíchovu včele s gólmanem Šlechtou se nemohli dlouho prosadit. Hosté šli přesto do vedení střelou Řežába, ale domácí během 5 minut brejky otočili na 2:1. Řežáb na začátku 2. poločasu vyrovnal, ale Smíchov ihned z protiútoku zvýšil na 3:2. Pak se oba týmy střídaly v brankostroji, který nakonec skončil vítězstvím pro domácí 6:4.

Poločas: 2:1, Branky: Dlesk 3, Rozmara,Radosta – Řežáb 2,Parlásek,Peroutka

Černice – Vejprnice 6:1

Začátek zápasu byl velmi zajímavý a na obě strany byl k vidění výborný kombinační fotbal. Hosté hrozili z rychlých brejků, které domácí obrana s vypětím všech sil likvidovala. Ale v 10. minutě z krásné kombinační akce otevřel skóre domácí Mojseňuk. Zápas se začal otáčet ve prospěch dobře hrajících domácích, kteří zvýšili na rozdíl dvou gólů. Avšak hosté nesložili zbraně a snížili na rozdíl jedné branky. Po závaru před bránou nekompromisní střelou pod břevno se nemýlil hostující Davídek. Poté si však vzali otěže zápasu do svých rukou domácí a nepustili hosty do žádné vyloženější šance. A byli to domácí, kteří navyšovali skóre. Výsledek je nakonec velmi nemilosrdný k předvedené hře hostujícího týmu.

Poločas: 4:1, Branky: Mojseňuk 2, J.Davídek, Stoilov, Laibl, Kerner–P.Davídek

Košutka - Union 1:4

Překvapivý výsledek na Košutce, kde domácí v poločase vedli1:0. Po faulu na agilního Hladíka penaltu proměnil Stupka.Ve druhé půli hosté trestali chyby domácích, u nichž byli nejlepšími brankář Stuchl a nestárnoucí Luboš Kučera.

Poločas: 1:0, Branky: Stupka – K.Kučera,Koníček,Prcín,Homr

Slovan – Letná 4:2

Obě mužstva začala s chutí a v rychlém tempu. Domácí byli přece jen aktivnější a vytvořili si více brankových příležitostí. Jen Bulant šel čtyřikrát sám na hostujícího brankáře,ale proměnil pouze dvakrát. Druhá půle začala velkou chybou, jinak dobře chytajícího domácího gólmana Kolaříka a hosté dali kontaktní gól. Slovan ale drama nepřipustil a přidal rychlé dvě branky. Hosté stačili před koncem ještě korigovat Dobrým. Vítězství Slovanu bylo zasloužené.

Poločas: 2:0, Branky: Bulant3,Popule- Vričan,Dobrý

VS - ZČE – nehráno pro nezpůsobilý terén, odloženo na pondělí 13.9.21-17:30

Střelci:  10 – Hucl (Rapid), 9 – L.Paul (Vejprnice), Hora (Senco),  Kovařík (Rapid), 7- Karel (Košutka), Laibl (Černice), 6–Brabec, Faist, Řežáb (všichniRapid),Filmak (ZČE),Bulant (Slovan),5 - Praizler (Smíchov),Hrdlička (VS),Parlásek (Rapid),

Program 7. kola :středa-18.00: Vejprnice – Košutka, Letná – VS, Union - Slovan, čtvrtek – 18.30: Senco – Černice, 19.00: ZČE – Smíchov, volno má Rapid.