Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Nástavba pro nás nezačala dobře !

Nástavba pro nás nezačala dobře !Liga starých gard – 1. kola nadstaveb –Rapid porazil Černice.

Prvním kolem nadstaveb pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Smíchov vyhrál nad Petřínem díky zlepšení střelecké produktivity ve 2. poločasu. Třetí Rapid vyhrál v kvalitním zápase nad Černicemi a probojoval se na 2. místo tabulky. V souboji sousedů v tabulce vyhrály Vejprnice nad Košutkou a v tabulce se posunuly na 6. místo. Senco těsně porazilo Vodní stavby. Ve skupině o 9. – 11. místo vyhrál Union na Slovanu a poskočil před svého soupeře na 9. místo. K zajímavým duelům  2. kola nadstavby patří zápas vedoucíhoSmíchova s Rapidem. Domácím k zisku 11. titulu stačí uhrát bod.

 

Skupina o 1. – 4. místo :

ZČE – Smíchov 0:2

Výborné utkání, ve kterém rozhodla útočná kvalita hostů.

Poločas: 0:0, Branky: Dlesk, Hendrych

 

Rapid–Černice5:2

Rapid začal náporem a hned v úvodu se trefil hlavou Pata, pak Hlaváč nastřelil břevno. Domácí nadále byli lepším celkem a tak poločas skončil 3:0. Za zmínku stojí parádní trefa Hucla za hranicí vápna, kdy vymetl šibenici hostující branky. Ihned po přestávce Rapid zvýšil na 5:0 a nadále si vytvářel brankové příležitosti, které však lehkovážně zahazoval. Hosté pak vysunuli do zálohy exligistu Vlčka, který se trefil z trestného kopu i ze hry. Pak ještě trefil Baroch tyč a Laibl břevno.

Poločas: 3:0, Branky: Pata, Janout, Hucl, Hlaváč, Liška – Vlček 2

 

Skupina o 5. – 8. místo :

Senco – VS 3:2

V oboustranně slušně a útočně hraném utkání šli hosté do vedení zásluhou nádherné střely Koláře do šibenice. Poté přišlo několik neproměněných příležitostí na obou stranách. Senco otočilo skóre po přestávce góly Freiberga a přesné střely z trestného kopu Vaigla, ale po brejku bylo zásluhou Roneše srovnáno. Rozhodující branku vyrovnanému zápasu, kterému by více slušela remíza, vstřelil devět minut před koncem Vlk.

Poločas: 0:1, Branky: Freiberg, Vaifl, Vlk – Kolář, Roneš

 

Vejprnice - Košutka 4:3

Vyrovnané utkání, ve kterém ve 2. poločase měli hosté převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Utkání by více slušela remíza.

Poločas: 2:2, Branky: Baxa 2, L.Paul, Hedvík – Fiala 2, Hladík

 

Skupina o 9. – 11. místo :

Slovan– Union 1:4

Domácí začal pouze v deseti a v silně oslabené sestavě. Po dvaceti minutách pro zranění odstoupili dva hráči. Hosté tlačili, ale prosadili se pouze jednou. Do druhé půle Slovan doplnil o jednoho hráče, ale hosté se dokázali prosadit. 

Poločas: 0:1, Branky: Hauer – Murín 2, Prcín, L.Kučera

 

Střelci: 13 - Kovařík (Rapid), Hrdlička (VS), Laibl (Černice), Hora (Senco), L.Paul (Vejprnice), 11 -Karel (Košutka),Bulant (Slovan), Hucl (Rapid),9 - Dobrý (Letná), Jandoš (Smíchov)8- Lukes (Smíchov), Řežáb (Rapid), Roneš (VS), 7- Filmak, Mašek (oba ZČE), Faist(Rapid),

 

Program 2. kola nadstavby :pondělí – 17:00: VS – Vejprnice, středa – 17:00: Smíchov –Rapid, Černice - ZČE,Košutka - Senco, Letná – Slovan,volno má Union.

/Bar/