Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Muži A postoupili do Krajského přeboru !!!

Muži A postoupili do Krajského přeboru !!!Muži A TJ Sokol Plzeň-Černice podruhé v historii klubu postoupili do Krajského přeboru !!!

15.června 2019 se definitivně rozhodlo, že naši muži postoupili do Krajského přeboru. Oslava začala bezprostředně po neuvěřitelném obratu zápasu s Horažďovicemi, když ještě 25 min před koncem náš celek prohrával 0:3, aby nakonec v 90.min dal Tomáš Hrach vítězný gól na 4:3. Již před zápasem se povídalo, že postoupí dokonce první čtyři týmy, ale dokud to není na papíru, tak to nikdy není jisté. Jak tedy ve stručnosti nakonec vypadal celý postupový ročník ?

Úvod soutěže byl po výsledkové stránce katastrofální, protože po 3 kolech jsme měli na kontě 0 bodů po třech porážkách o jeden gól, ačkoliv herně jsme nebyli horším týmem. Ve 4.kole náš celek doma konečně vyhrál nad rezervou Rokycan 2:0 a tím nastal dokonalý odraz ode dna. Od té doby také náš tým neuvěřitelně doma neztratil ani bod. A když se navíc podařilo vyhrát i venku v Sušici, Žichovicích, Horažďovicích, Meclově a v Rokycanech, tak náš tým raketově stoupal tabulkou. Na jaře sice přišlo několik zakolísání - v Mochtíně, Svéradicích či v Kaznějově, ale to se nevyhnulo žádnému celku. Po důležité výhře ve 28.kole v Žihli přišel skandální zápas doma se Žichovicemi, který sice skončil na hřišti 1:2, ale díky selhání soupeře byl zápas nakonec zkontumován v náš prospěch. A pak tedy přišel onen zmíněný obrat s Horažďovicemi v posledním kole. Nakonec tedy náš tým získal ve 28 zápasech 56 bodů se skóre 72:36 a skončil druhý jen díky horšímu vzájemnému zápasu se Staňkovem. O tento velký úspěch se zasloužili tito muži :

trenéři : Petr Kural a Václav Sláma             

brankáři : Zdeněk Daněk, René Anders                                                                                                                                                                                        hráči : Petr Mlnařík (kapitán), Michal Pinc, Petr Stoilov, Tomáš Hrach, Petr Pechek, Michal Vít, Jan Mastný, Filip Švejda, Jakub Müller, Martin Hohlberger, Zdeněk Hacker, Michal Chvojka, Michal Trnka, Miloš Laibl, Michal Mur, Jaroslav Nedvěd, Petr Toman, Marek Müller, Radek Kozák, Jiří Běhounek

Střelci : Tomáš Hrach - 27, Petr Pechek - 18, Jan Mastný - 7, Jakub Müller - 6, Petr Mlnařík - 5, Petr Stoilov - 4, Zdeněk Hacker - 1, Marek Müller - 1, Michal Mur - 1, Michal Vít - 1, Filip Švejda - 1, Martin Hohlberger - 1, Petr Toman - 1. (jsou započteny i branky ze zápasu s Bukovcem, který nakonec odstoupil ze soutěže)