Adresa:
K Cihelnám 87, Plzeň - Černice
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > liga starých gard TJ Sokol Černice - SENCO Doubravka 10:0

liga starých gard TJ Sokol Černice - SENCO Doubravka 10:011.kolo Ligy starých gard TJ Sokol Černice - SENCO Doubravka 10 : 0

Branky : Stoilov 3, Šlajs 2, Laibl 2, Mareš, Kerner, vlastní

Sestava : Motlík - J.Miletínský, Klail, Vlček, Laibl - Šlajs, Seman, Mojseňuk, Kerner - Stoilov, Nedvěd, stř. R.Mareš

     Hosté se od prvních minut soustředili na obranu a očekávali nápor našich hráčů. Ti se ale prvních deset minut jen zahřívali a rozběhávali (nebo spíše rozcházeli), takže Koča v brance hostí nemusel dlouho zasahovat. Teprve až v 15.min se prosadil po první rychlejší akci Stoilov. A tím otevřel gólostroj, což očekávali jak domácí, ale i hosté. V první půli zářil především velmi aktivní Šlajs. Nejprve zvýšil na 2:0 po samostatném úniku a o chvilku později zakončil krásnou akci po ose Klail, Mojseňuk, když nejprve zakončoval nepřesně, ale od stojícího sloupu Laibla se míč odrazil zpět k němu a to už nezaváhal. Hosté v neúplně sestavě se snažili i útočit, ale v první půli se dostali pouze k několika nepřesným střelám z uctivé vzdálenosti. Naopak naši hráči se prosazovali stále více a přetížená obrana hostí začala chybovat. Za stavu 4:0 si nejprve srazili míč na tyč vlastní branky a těsně před poločasem si hosté dokonce dali vlastní branku, když po rohu Šlajse odvracel obránce SENCA míč tak nešikovně, že ten po vysokém obloučku skončil v síti překvapeného brankáře Koči. Druhý poločas pokračoval náporem našich, ale udeřit mohlo občas i na druhé straně. Postupně se prosadili Mareš s Laiblem a navýšili skóre již na 8:0. SENCO mělo pak tři obrovské šance na čestný úspěch, ale ani jednou nedokázali překonat našeho gólmana Motlíka. A to spíše díky vlastní nepřesnosti v koncovce, když netrefovali naší branku ani z bezprostřední blízkosti. Zvýšit pak mohl Šlajs, jehož povedená střela z dálky trefila pouze tyč. O chvilku později se už nádherně trefil Kerner povedenou střelou z levé strany na vzdálenější tyč. A desítku trefil domácí kanonýr Stoilov, který se prosadil střelou z 45 m do odkryté branky, zatímco se brankář hostí dohadoval se svými obránci. Vzápětí rozhodčí zápas ukončil, asi už se na to nemohl dívat.

Příští týden čeká náš tým velmi náročný program, když hrají ve středu 20.6. na hřišti v Ledcích proti Slavii a hned o den později doma hostí tým Slovan Spoje, který je letos příjemným překvapením soutěže.

PM