Úvod > Novinky > 2. kolo nástavby LSG přineslo překvapivý výsledek na Smíchově a my jsme stále ve hře

Liga starých gard –2. kolo nadstaveb – Rapid vyhrál na Smíchově.

Druhým kolem nadstaveb pokračoval 39. ročník Ligy starých gard.Smíchov doma překvapivě hladce podlehl Rapidu. Černice vysoko porazily Petřín. V utkání o 5. místo vyhrály Vejprnice na Vodních stavbách, když se střelecky prosadil Paul, který vstřelil 5 branek a probojoval se do čela soutěže střelců. Košutka  si s přehledem poradila se Senkem a posunula se na 6. místo. Letná přehrála Slovan a připsala si druhé vítězství v soutěži. Střelecky se dařilo i Laiblovi, který se díky 4 trefám posunul na 2. příčku, hattrick zaznamenal Brejcha. K zajímavým duelům  3. kola nadstavby patří zápas vedoucíhoSmíchova v Černicích. Naději na zisk Mistra mají stále tři týmy- Smíchov, Rapid i Černice. Smíchovu stačí získat bod.

Černice– ZČE 7:0

Začátek zápasu byl ve znamení oboustranného opatrného způsobu hry. Oťukávání soupeře skončilo rychlou akcí Laibla, kterou zakončil nekompromisně k tyči. Od té chvíle už existovalo jenom jedno mužstvo. Soupeř i když se snažil vzdorovat, bohužel utrpěl debakl. Za zmínku stojí, že za Dynamo nastoupil nestárnoucí a stále výborný Jirka Chvojka! Laibl byl k nezastavení a dokončil zápas se 4 góly na účtu.

Poločas: 2:0, Branky: Laibl 4, Chaluš 2, Spörl