Utkání ve Zruči

12.10.2014 22:31

Dnes se odehrálo utkání ve Zruči, které přineslo hodně zážitků obvyklých při zápasech na venkově, navíc opět ovlivněn výkonem našeho milovaného sudího s poznávacím znamením - mezerou mezi zuby...

V první půli jsme po pohledné akci soupeře dostali branku na 1:0. Jinak byla v první půlce celkem nuda. Druhý poločas však přinesl mnoho emocí a zvratů. Nejprve Taby zaplachtil ve vápně a výjimečně mu byl odpískán pokutový kop. Čenda penaltu proměnil a stav se srovnal na 1:1. Od této chvíle začalo být utkání značně vyhrocené, plné slovních výměn a drobných šarvátek. Vyvrcholilo to až dvěmi červenými kartami na naší straně, když postupně šli do šaten Kája Kaňák a Martin Engl po druhých žlutých kartách za fauly. Poté jeden z útočníků protivníka nedobrzdil a poválel se nám po brankáři, což se pochopitelně nelíbilo stoperovi Vokapovi, který útočníka lehce odstrčil a po jeho odplatě předvedl skok hodný Hollywoodského kaskadéra :-D Dostal žlutou a protivník červenou za oplácení. Zápas se, o tři muže méně na hřišti, dobral až do konce hrací doby a na pokutové kopy jsme zvítězili i díky chladnokrevným trefám dvou dorostenců a vychytané penaltě Schwarzíkem.

Created by MF